На дамбі Слобідки демонтують сходинки в море. Ініціатива Володимира Чепурного

28.05.2019 · 14:58 · Просмотров - 3624

Міський голова Володимир Чепурний, в ході обговорення перспектив розчистки дна в районі дамби на Слобідці, виступив з ініціативою демонтувати сходинки в море.

На дамбі Слобідки демонтують сходинки в море. Ініціатива Володимира Чепурного
Фото Дениса Тарановського

Активісти в черговий раз закликали представників влади приділити увагу питанню безпеки купання на дамбі Слобідки. В курортний сезон там відпочиває чимало курортників і містян, яких написи про заборону прийому водних процедур з берегозахисної споруди не зупиняють.

Керівник КП “Рятувально-водолазна служба” Олександр Врублевський наголосив, що навіть за умови розчистки дна від будівельного сміття, сама конструкція все одно нестиме небезпеку здоров'ю відпочивальників — під водою з дамби стирчать металеві штирі, які можуть серйозно пошкодити людину. Тому, комунальники наголошують, що купання в цьому місці заборонено.

В ході дискусії, міський голова виступив з ініціативою демонтувати сходинки з дамби в море, щоб у людей, окрім попереджувального напису про заборону купання, був і наочний приклад того, що конструкція не придатна для спуску та підйому з води. Крім того, міський голова запропонував заборонити в приватному порядку встановлювати нові сходинки.
Новости Бердянска
сегодня, 2 мая, суббота
вчера, 1 мая, пятница
30 апреля, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Вrd Sea Run
Вrd Sea Run

 03 Мая

 Дамба

Чарівні мелодії
Чарівні мелодії

 30 Апреля - 03 Мая

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

Подробная афиша