Рекет? Рибники з ринку на АКЗ просять владу узаконити їх діяльність

30.05.2019 · 12:34 · Просмотров - 2669

29-го травня, на Рибному ринку АКЗ відбувся стихійний мітинг. Продавці розповідають про вимагання грошей за право торгувати і закликають міську владу узаконити їх діяльність, щоб у кримінальних елементів не було спокуси вдаватись до методів 90-х.

Продавці ринку звернулись за допомогою до активістів. Громадський діяч Антон Лотарєв коротко охарактеризував ситуацію, в якій опинились люди.

На цьому місці ринок існує більше 10 років. Люди тут працюють сім'ями, однак сьогодні їх робота жодним чином не врегульована міською владою. Через це і виникають ситуації, подібні сьогоднішній — чоловік поставив ультиматум людям: “Хочете працювати — платіть”. Всю інформацію з цього приводу вже передали правоохоронним органам, які займаються розслідуванням. Сьогодні ж ми звертаємось до представників міської влади узаконити діяльність рибного ринку на АКЗ, - відзначив Антон Лотарєв.

Продавці зазначають, що готові сплачувати всі необхідні внески в установленому порядку. Головне, щоб вони мали законні підстави працювати. За коментарем з приводу ситуації з рибним ринком на АКЗ ми звернулись до заступника міського голови Оксани Деєвої.

Деева Оксана

Проблема в тому, що торгувати на узбіччі дороги не можна. Далі від дороги — земля лісового фонду, яка перебуває в державній власності. Ми не маємо права розпоряджатись цими територіями. Єдиний вихід — перенести ринок в інше місце на АКЗ, - прокоментувала Оксана Деєва.
Новости Бердянска
сегодня, 19 мая, вторник
вчера, 18 мая, понедельник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
100 грн в подарок за каждые 500 грн в чеке
100 грн в подарок за каждые 500 грн в чеке

 11 - 22 Мая

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Концерт Тіна Кароль
Концерт Тіна Кароль

 25 Мая

 19:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

290 - 750 UAH

Подробная афиша