Рекет? Рибники з ринку на АКЗ просять владу узаконити їх діяльність

30.05.2019 · 12:34 · Просмотров - 2637

29-го травня, на Рибному ринку АКЗ відбувся стихійний мітинг. Продавці розповідають про вимагання грошей за право торгувати і закликають міську владу узаконити їх діяльність, щоб у кримінальних елементів не було спокуси вдаватись до методів 90-х.

Продавці ринку звернулись за допомогою до активістів. Громадський діяч Антон Лотарєв коротко охарактеризував ситуацію, в якій опинились люди.

На цьому місці ринок існує більше 10 років. Люди тут працюють сім'ями, однак сьогодні їх робота жодним чином не врегульована міською владою. Через це і виникають ситуації, подібні сьогоднішній — чоловік поставив ультиматум людям: “Хочете працювати — платіть”. Всю інформацію з цього приводу вже передали правоохоронним органам, які займаються розслідуванням. Сьогодні ж ми звертаємось до представників міської влади узаконити діяльність рибного ринку на АКЗ, - відзначив Антон Лотарєв.

Продавці зазначають, що готові сплачувати всі необхідні внески в установленому порядку. Головне, щоб вони мали законні підстави працювати. За коментарем з приводу ситуації з рибним ринком на АКЗ ми звернулись до заступника міського голови Оксани Деєвої.

Деева Оксана

Проблема в тому, що торгувати на узбіччі дороги не можна. Далі від дороги — земля лісового фонду, яка перебуває в державній власності. Ми не маємо права розпоряджатись цими територіями. Єдиний вихід — перенести ринок в інше місце на АКЗ, - прокоментувала Оксана Деєва.
Новости Бердянска
сегодня, 17 октября, четверг
вчера, 16 октября, среда

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Концерт Владимира Дорош
Концерт Владимира Дорош

 18 Октября

 19:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

от 120 до 390 грн. UAH

Баскетбол
Баскетбол

 12 - 18 Октября

 Спорткомлекс (Мелитопольское шоссе, 27)

Киев модерн-балет "Лебединое озеро" Раду Поклитару
Киев модерн-балет "Лебединое озеро" Раду Поклитару

 19 Октября

 19:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

от 120 до 390 грн. UAH

День открытых дверей в «PositiVector»
День открытых дверей в «PositiVector»

 12 - 20 Октября

 10:00-17:00, каждый час

 ул. Волонтеров (Пионерская), 59, 2 эт.

Подробная афиша