Безпритульні тварини — 643 вже виловлено, до кінця року ще понад 700 особин пройдуть вакцинацію та стерилізацію

30.05.2019 · 14:26 · Просмотров - 396

Бердянська служба захисту тварин виграла конкурс на вилов безпритульних собак та їх вакцинації. Всього, впродовж 2019-го року через притулок пройде понад 1300 собак.

379 тисяч гривень до кінця року коштуватиме вилов, утримання, вакцинація та стерилізація безпритульних тварин. 300 дорослих собак та 424 цуценяти планують виловити фахівці служби захисту тварин. За їх інформацією, з початку 2019-го виловлено вже 643 тварини.

В притулку собаку тримають до двох тижнів. За цей період її вакцинують, стерилізують і вносять до бази даних. Після цього тварину відпускають. Як відзначив представник служби захисту тварин, частину собак передають на догляд опікунам — людям, які постійно стежать за твариною. В Бердянську, за підрахунками зоозахисників, близько 5-ти активних мешканців в кожній багатоповерхівці, які виступають категорично проти ізоляції їх дворових собак.

Агресивні тварини утримуються в притулку на постійній основі. Тварини, які вже пройшли через притулок, потребують повторної вакцинації через рік. В такому випадку, якщо людину вкусить собака з кліпсою, через базу даних можна визначити, коли тварина проходила вакцинацію. Якщо це було протягом року — постраждалому можна утриматись від курсу уколів проти сказу.
Новости Бердянска
сегодня, 17 марта, вторник
вчера, 16 марта, понедельник

Все новости Бердянска