Клімкін, Полторак та Грицак залишаються на посадах. Принаймні до перевиборів у Раду

По матеріалам НВ Україна
06.06.2019 · 13:53 · переглядів - 772

Народні депутати не підтримали жодного подання щодо відставки керівників МЗС, Міноборони та СБУ.

Клімкін, Полторак та Грицак залишаються на посадах. Принаймні до перевиборів у Раду

За таке рішення щодо голови МЗС Павла Клімкіна проголосували 137 народних депутатів при 226 мінімально необхідних. Рада також не підтримала проект постанови про звільнення Клімкіна за його власним бажанням. «За» проголосував лише 141 парламентарій. Напередодні інавгурації президента Володимира Зеленського Клімкін заявив про рішення піти у відставку.

Щодо відставки міністра оборони Степана Полторака, «За» таке рішення проголосували 67 народних депутатів з 226 мінімально необхідних. Нагадаємо, після інавгурації Зеленського глава Міноборони України Степан Полторак подав у відставку із займаної посади.

Верховна Рада також не підтримала звільнення Василя Грицака з посади голови Служби безпеки України. «За» таке рішення проголосували 78 народних депутатів з 226 мінімально необхідних. Раніше глава Служби безпеки України Василь Грицак і всі його заступники подали рапорти про відставку.

Після цього президент Володимир Зеленський вимагав від Ради звільнити Грицака.

Новопризначений заступник Грицака Іван Баканов заявив, що готовий очолити відомство, якщо Рада прийме таке рішення.Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
 
На початок