Запаси газу в підземних сховищах України перевищили 12 млрд кубометрів

По матеріалам Громадського
10.06.2019 · 14:39 · переглядів - 132

Україна закачала до підземних сховищ газу близько 12 мільярдів кубометрів газу в межах підготовки до опалювального сезону. Для успішного проходження опалювального сезону необхідні запаси газу на рівні 20 мільярдів кубометрів

Запаси газу в підземних сховищах України перевищили 12 млрд кубометрів
Ілюстративне фото

Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

 - Готуємося до зими: продовжуємо закачувати газ в ПСГ. Станом на 10 червня в українських підземних сховищах газу (ПСГ) — 12,05 млрд кубометрів, — йдеться у повідомленні української газової компанії.

Так, від початку червня обсяги газу у підземних сховищах зросли на 0,6 мільярда кубометрів. Щодоби Україна збільшує свої запаси газу на 72 мільйони кубометрів.

Нагадаємо, що напередодні, під час засідання Ради національної безпеки та оборони, президент України Володимир Зеленський закликав Нафтогаз почати підготовку до опалювального сезону, збільшивши обсяги закачування та видобутку газу.

Раніше Нафтогаз повідомляв, що для підготовки до опалювального сезону Україні необхідно закачати газ до підземних сховищ, на що потрібно 1 мільярд доларів. Станом на травень 2019 року українські підземні сховища газу заповнені на 10,5 мільярда кубометрів.

Від початку 2019 року Україна збільшила обсяги видобутку газу на 3,6%.

Раніше стало відомо, що Нафтогаз почав переговори зі США про купівлю там скрапленого газу.Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
 
На початок