Злочинець в спробі вкрасти сумку побив жінку, але втекти зі здобиччю не зміг

По материалам пресс-службы прокуратуры
21.06.2019 · 12:03 · Просмотров - 1038

Бердянською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 186 КК України.

Відтак, 31.05.2019, Ч. перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння,  знаходячись в місті Бердянськ,  побачив В., яка заходила до під’їзду та тримала в руці належну їй сумку з речами, після чого у нього виник умисел на відкрите викрадення вказаного майна.

Реалізуючи свій злочинний намір, Ч., підійшов до потерпілої та схопив її за руку, спричиняючи при цьому фізичний біль, та намагався вихопити належну потерпілій сумку, але потерпіла утримала її в руці. З метою доведення свого злочинного наміру та подолання супротиву потерпілої, Ч. завдав удари в область живота потерпілої  В., після чого відкрито заволодів майном потерпілої, але у подальшому не зміг зникнути з місця вчинення злочину та розпорядитись ним на власний розсуд, оскільки був затриманий.

Наразі Ч. повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 186 КК України.

Наразі досудове розслідування триває.

Керівник Бердянської місцевої
прокуратури Запорізької області
старший радник юстиції

В.Рудий
Новости Бердянска
сегодня, 23 июня, вторник
вчера, 22 июня, понедельник

Все новости Бердянска