Блокування дороги та ТП — лісівці категорично проти реконструкції електромереж влітку

25.06.2019 · 10:32 · Просмотров - 2484

Ініціативна група мешканців Лісок, під час апаратної наради в мерії, попередила представників міської влади, що в разі початку робіт по заміні електромереж і подальшого відключення електроенергії, мешканці будуть перекривати дорогу та блокувати трансформаторні підстанції.

- Як ми блокували дорогу в 2010-му році, так ми це повторимо і зараз. Це просто нонсенс ремонтувати електромережу влітку! Як тільки бригада ремонтників завітає в мікрорайон, ми одразу блокуємо всі ТП. Люди вже наготові, - попередив представників влади мешканець Лісок.

Ще один представник ініціативної групи Костянтин Небаба зауважив, що проведення консультацій з мешканцями мають проводитись не з комітетом мікрорайону, який офіційно визнано нелегітимним, а з пересічними лісівцями.

Заступник міського голови Юлія Дойнова порадила залишити контактні номери телефонів представників ініціативної групи, щоб завчасно проінформувати мешканців про заплановану зустріч. Заступник мера Григорій Горячов в свою чергу ще раз наголосив, що роботи будуть проводитись після консультацій з лісівцями. Самі ж роботи ще не розпочинаються, оскільки ремонтна бригада ще не прибула в місто.

Тэги: Сезон 2019Новости Бердянска
сегодня, 5 мая, вторник
вчера, 4 мая, понедельник
2 мая, суббота
1 мая, пятница

Все новости Бердянска