Фахівці центру зайнятості завітали до Червоної гвоздики

По материалам Бердянського міського центру зайнятості
10.07.2019 · 12:21 · Просмотров - 351

Літо – це особливий стан душі, коли кожен день може стати пригодою, коли трапляються любові і закоханості, коли солодкі обіцянки просто вислизають з рук , та все ж залишають по собі малиновий після смак.

Та де ж, як не в літньому таборі, відбуваються щасливі і незабутні моменти, які залишаються прекрасними спогадами на все життя. Але в калейдоскопі вражень не слід забувати про важливі речі, наприклад такі, як власне професійне майбутнє, «ким бути?», «який ВУЗ обрати?», адже це є важливим питанням для молоді.

Тому, з метою активізувати й розширити знання старшокласників про різноманітний світ професій, розвивати моральні якості, виховувати позитивне ставлення до навчання та майбутньої професійної діяльності, 9 липня поточного року адміністрація ДЗОВ "Червона гвоздика" запросила фахівців з профорієнтації Бердянського міськрайонного центру зайнятості для проведення профорієнтаційного заходу.

Провідний фахівець з профорієнтації Юлія Костенко провела для вихованців інтерактивний урок з профорієнтації у форматі брейн – рингу. Як показала практика , цей метод подачі інформації дуже подобається молоді, адже такий формат розвиває та виховує їх всебічно. В брейн-рингу «У світі професій» взяли участь команди першого та другого загону. Діти виявились дуже активними, кмітливими та обізнаними в професійній галузі, що спричинило труднощі в підведенні підсумків.

Як виявилось в ході уроку, більшість старшокласників вже визначились з майбутньою професією та навіть ВУЗом, де можна її отримати. Але завдяки інформації, яку надала Юлія Костенко вихованці табору стали більш грамотними та обізнаними в сфері професійної діяльності, їм дуже сподобався метод подачі матеріалу. Протягом заходу панувала дружня атмосфера, діти були в піднесеному настрої, а поставлена мета була досягнута. За висновками розрахункової комісії, кожна із команд перемогла в певній номінації. Наприкінці гри команди були нагороджені грамотами.
Новости Бердянска
вчера, 26 мая, вторник

Все новости Бердянска