Сьогодні на закупівлях визначилися з безпритульними собаками і поточними ремонтами

По материалам пресс-службы исполкома
11.07.2019 · 16:43 · Просмотров - 881

У новий навчальний рік з відремонтованою внутрішньою територією

У школі №1 до навчального року будуть проведені роботи з капітального ремонту внутрішньодворової території. Сьогодні пройшов конкурс з визначення виконавця послуг з проведення цих робіт на загальну суму бюджетних призначень 568 317 грн. Участь у конкурсі взяв ТОВ “Геокар”, який запропонував провести ці роботи на суму 565 991 грн.

Тимчасове утримання безпритульних тварин

Сьогодні, 11 липня, пройшла закупівля послуг з тимчасового утримання безпритульних тварин. ГО “Бердянська служба захисту тварин” була визначена виконавцем цих послуг. Зокрема планується на суму 99 732 грн. провести вакцинацію відловлених дорослих собак та цуценят, стерилізацію дорослих тварин та їх утримання з харчуванням на карантинному майданчику.

Нагадаємо, що наприкінці липня вперше в Бердянську відбудеться підрахунок безпритульних тварин у міст. Наразі запрошують волонтерів долучитися до підрахунку спеціальним мобільним додатком, за допомогою якого будуть заноситися дані про наявність безпритульних собак у визначених секторах міста.

З технічних причин реєстрація ще не розпочалась, як було анонсовано раніше, але найближчі дні можливо буде зареєструватися за посиланням https://animal-id.info/ru/site/become-volunteer.

У с. Азовське та с. Роза капітально відремонтують водопроводи

Закупівлю робіт з капітального ремонту водопроводу по вул. Центральній в с. Азовське за рахунок коштів державного бюджету на суму 212 551 грн та з капітального ремонту водоводу в с. Роза на суму 176 720 грн сьогодні розглянула комісія із закупівель у виконкомі. Капітальний ремонт водопроводу по вул. Центральній в с. Азовське довжиною 2020 м. та по вул. Степовій від ж/б 76-а в с. Роза протяжністю 1090 м. за умовами конкурсу мають бути завершені до кінця поточного року. Нагадаємо, що кошти на проведення цих робіт надійшли в межах державної субвенції для територій, на яких була утворена об’єднана громада.

У закладах культури розпочинаються поточні ремонти

Незабаром розпочнеться поточний ремонт покрівель підліткового клубу «Сучасник» та міського Центру культури і мистецтв. У ході конкурсних закупівель участь взяли два учасника. За найменшою ціною ремонт покрівлі підліткового клубу «Сучасник» на суму 49 800 грн та ремонт покрівлі Центру культури і мистецтв, що в мікрорайоні Азмол, у сумі 198 499 грн. буде проводити ФОП Бокоч В.В. Усі роботи мають бути завершені до кінця літа.
Новости Бердянска
сегодня, 20 февраля, четверг
вчера, 19 февраля, среда

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Мафия
Мафия

 21 Февраля

 16:00

 Антикафе «Час Є» (Карла Маркса, 51 (вход с Розы Люксембург))

3 UAH

Баскетбол
Баскетбол

 22 - 23 Февраля

 Спорткомлекс (Мелитопольское шоссе, 27)

Презентація освітньої програми
Презентація освітньої програми

 23 Февраля

 15:00

 Антикафе «Час Є» (Карла Маркса, 51 (вход с Розы Люксембург))

Афиша с 20 по 26 февраля
Афиша с 20 по 26 февраля

 20 - 26 Февраля

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 50 грн. UAH

Подробная афиша