Пенсійна реформа в дії

По материалам Бердянського міського центру зайнятості
12.07.2019 · 13:11 · Просмотров - 1346

В індустріальному та постіндустріальному суспільстві необхідним атрибутом розвиненої держави є пенсійна система, тому її функціонуванню приділяється пильна увага.

Протягом останніх років на тлі зростання тривалості життя та посилення фінансового навантаження пенсійної системи на економіку в Україні відбувається її реформування шляхом пошуку і упровадження більш ефективних страхових методів і механізмів та активного залучення самих застрахованих до фінансування пенсійних витрат.

Співпраця між  Бердянським відділом обслуговування громадян(сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ та Бердянським міськрайонним центром зайнятості  існує вже не перший рік. Адже на обліку у  центрі зайнятості перебувають особи яким до настання пенсії залишилось 10 і менше років, тобто особи  перед пенсійного віку. Питання чинного законодавства  стосовно пенсійної реформи для цієї категорії громадян дуже актуальне.

Але цього разу фахівці сервісного центру завітали до членів трудового колективу Бердянського міськрайонного центру зайнятості.

Питання діючої пенсійної реформи та її перспективні зміни обговорювались 10 липня поточного року на зустрічі соціальних партнерів.

Головний спеціаліст Бердянського відділу обслуговування громадян (сервісний  центр) Ткаченко Тетяна Анатоліївна детально зупинилась на наступних питаннях:

  • Зміни в пенсійному законодавстві з 01.10.2017 року;
  • Надання послуг громадянам в електронному вигляді на Веб - порталі пенсійного фонду України;
  • Умови призначення пенсій з 01.10.2017 року, 01.2018 року , 01.04.2019 відповідно до Закону України № 1058 « Про загальнообов’язкове пенсійне страхування» .
  • Особливості призначення пенсії відповідно до Закону України « Про державну службу».

Незважаючи на те, що колектив Бердяського  міськрайонного центру зайнятості різновіковий, інформацію була цікава для всіх присутніх. Після розповіді  буле жваве обговорення, в якому приймали участь і молоді фахівці центру зайнятості.

Адже цією інформацією в подальшому можна буде поділитися з безробітними клієнтами на групових та індивідуальних зустрічах.

Велика подяка керівництву та спеціалістам Бердянського відділу обслуговування громадян (сервісний  центр)за надання змістовної інформації як безробітним клієнтам, так і фахівцям центру зайнятості.

Провідний фахівець з профорієнтації
Корнієнко О. В.
Новости Бердянска
сегодня, 7 августа, пятница
вчера, 6 августа, четверг

Все новости Бердянска