Прокуратура передала до суду справу щодо розбою з майновою шкодою на 11000 грн

По материалам Бердянської місцевої прокуратури
15.07.2019 · 18:31 · Просмотров - 972

Бердянською місцевою прокуратурою здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч.2 ст.187 КК України

Наприкінці червня 2019, знаходячись за гаражами, в м. Бердянськ раніше неодноразово судимий Н. будучи особою, яка раніше вчинила розбій, підійшов до потерпілого Я., та діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою заволодіння чужим майном здійснив напад на останнього, під час якого наніс потерпілому удари, спричинивши йому тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості.

Відразу, реалізуючи свій злочинний умисел спрямований на заволодіння чужим майном та користуючись тим, що після нанесених ударів потерпілий не зможе чинити активного опору, злочинець зірвав з шиї потерпілого золотий ланцюжок та хрестик.

Після цього, залишив місце скоєння злочину, розпорядившись майном потерпілого на власний розсуд, чим завдав потерпілому майнову шкоду на суму 11000 гривень.

На разі досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні закінчено, обвинувальний акт з додатками направлено для розгляду до Бердянського міськрайонного суду.

Санкція статті передбачає позбавлення волі від семи до десяти років із конфіскацією майна.

Прокурор Бердянської місцевої
прокуратури Запорізької області
молодший радник юстиції Євгеній Юрієвич Полозюк
Новости Бердянска
сегодня, 4 июня, четверг
вчера, 3 июня, среда

Все новости Бердянска

Бери від природи максимум!
Бери від природи максимум!

 25 Мая - 08 Июня

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Подробная афиша