Новий проект реконструкції стадіону “Торпедо” надіслано у кілька фондів для пошуку фінансування

По материалам пресс-службы исполкома
16.07.2019 · 16:57 · Просмотров - 2289

Останні дні темі відновлення повноцінного функціонування стадіону “Торпедо” приділяється багато уваги зі сторони молоді міста.

Як відзначалося раніше, вже наприкінці 2017 року було укладено договір на проведення коригування існуючого проекту реконструкції стадіону “Торпедо”, який був головним спортивним закладом міста і фактично не функціонує через аварійний стан. Тож за кошти міського бюджету проводиться розробка проектно-кошторисної документації по чергам. Наразі вже готовий та отримано експертний звіт на одну з черг - проект майданчику для спортивного ядра. (передбачається демонтаж аварійних трибун та облаштування поля, бігових доріжок тощо). Вартість цих робіт складає понад 60 млн.грн.

Головною метою нового проекту є створення на базі стадіону Бердянська навчально-тренувального центру, який дозволить забезпечити умови для занять спортом не тільки мешканців Бердянська, а й для проведення спортивних змагань національного рівня. Загальним проектом передбачено реконструкцію трибун, адміністративного корпусу, освітлення, облаштування поля зі штучним покриттям та облаштування бігових доріжок. Реалізація проекту дозволить вирішити проблему нестачі сертифікованих спортивних споруд у місті та в Україні в цілому.

Тож готова частина проекту вже подана для пошуку фінансування і початку робіт з відновлення роботи стадіону у кілька державних та міжнародних програм.
Новости Бердянска
сегодня, 2 октября, пятница
вчера, 1 октября, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Вrd Sea Run
Вrd Sea Run

 04 октября

 Дамба

Концерт Тіна Кароль
Концерт Тіна Кароль

 05 октября

 19:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

290 - 750 UAH

Космос Filmax афиша с 1 по 7 октября
Космос Filmax афиша с 1 по 7 октября

 01 - 07 октября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 1 по 7 октября
Блокбастер - афиша с 1 по 7 октября

 01 - 07 октября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша