Новий проект реконструкції стадіону “Торпедо” надіслано у кілька фондів для пошуку фінансування

По материалам пресс-службы исполкома
16.07.2019 · 16:57 · Просмотров - 2232

Останні дні темі відновлення повноцінного функціонування стадіону “Торпедо” приділяється багато уваги зі сторони молоді міста.

Як відзначалося раніше, вже наприкінці 2017 року було укладено договір на проведення коригування існуючого проекту реконструкції стадіону “Торпедо”, який був головним спортивним закладом міста і фактично не функціонує через аварійний стан. Тож за кошти міського бюджету проводиться розробка проектно-кошторисної документації по чергам. Наразі вже готовий та отримано експертний звіт на одну з черг - проект майданчику для спортивного ядра. (передбачається демонтаж аварійних трибун та облаштування поля, бігових доріжок тощо). Вартість цих робіт складає понад 60 млн.грн.

Головною метою нового проекту є створення на базі стадіону Бердянська навчально-тренувального центру, який дозволить забезпечити умови для занять спортом не тільки мешканців Бердянська, а й для проведення спортивних змагань національного рівня. Загальним проектом передбачено реконструкцію трибун, адміністративного корпусу, освітлення, облаштування поля зі штучним покриттям та облаштування бігових доріжок. Реалізація проекту дозволить вирішити проблему нестачі сертифікованих спортивних споруд у місті та в Україні в цілому.

Тож готова частина проекту вже подана для пошуку фінансування і початку робіт з відновлення роботи стадіону у кілька державних та міжнародних програм.
Новости Бердянска
сегодня, 18 октября, пятница
вчера, 17 октября, четверг
16 октября, среда

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Концерт Владимира Дорош
Концерт Владимира Дорош

 18 Октября

 19:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

от 120 до 390 грн. UAH

Баскетбол
Баскетбол

 12 - 18 Октября

 Спорткомлекс (Мелитопольское шоссе, 27)

Киев модерн-балет "Лебединое озеро" Раду Поклитару
Киев модерн-балет "Лебединое озеро" Раду Поклитару

 19 Октября

 19:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

от 120 до 390 грн. UAH

День открытых дверей в «PositiVector»
День открытых дверей в «PositiVector»

 12 - 20 Октября

 10:00-17:00, каждый час

 ул. Волонтеров (Пионерская), 59, 2 эт.

Подробная афиша