Юні футболісти мікрорайонів Азмолу та Колонія зіграли перший матч на нових сучасних футбольних полях

По материалам пресс-службы исполкома
20.07.2019 · 12:35 · Просмотров - 598

Сьогодні відбулося символічне відкриття нових міні-футбольних полів в гімназії №3 “Сузір’я”, що на Азмолі, та в школі №20, що в мікрорайоні Колонія.

Це стало можливим завдяки участі Бердянська у державній програмі “Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України”. Однією із умов участі була наявність у подавача співфінансування. Тож відбір пройшли з Бердянська два штучних міні-футбольних поля - у гімназії №3 “Сузір’я” та в школі №20. Загальна вартість робіт з облаштування одного поля складає 2,2 млн.грн, з яких 50% - це кошти державної програми, а 50% - міського бюджету. Нагадаємо, що за кошти міського бюджету також була розроблена проектно-кошторисна документація.

Директор гімназії №3 Оксана Кривунь висловила слова вдячності міський владі за нове місце активного дозвілля для дітей мікрорайону, учнів гімназії, які в подальшому будуть намагатися прославляти місто спортивними досягненнями.

Дойнова Юлия

“Таких стадіонів у нашому місті лише два — у мікрорайоні Азмол та у вашій школі. Ми дуже хочемо, і це ідея і бажання міського голови, щоб у кожній школі нашого міста був такий стадіон, - відзначила в.о. міського голови Юлія Дойнова. - Попереду ще багато роботи у цій школі. На сьогодні управлінням капітального будівництва розроблено проект її капітального ремонту. Я впевнена, що разом із депутатським корпусом це вдасться і ми якомога скоріше почнемо його реалізовувати”.

Депутати міської ради привітали всіх мешканців мікрорайонів, учнів школи із здійсненням мрій - мати новий стадіон, побажали дітям займатись спортом та подарували подарунки.

Нагадаємо, що минулого року відкрили оновлений після реконструкції стадіон у школі №3 завдяки співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ при підтримці Уряду Німеччини.Ближайшие события
Серега ака Полиграф ШарикOFF
Серега ака Полиграф ШарикOFF

 20 Августа

 20:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

от 120 до 550 грн. UAH

Король лев
Король лев

 15 - 21 Августа

 12:00, 14:30

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Однажды в Голливуде
Однажды в Голливуде

 15 - 21 Августа

 18:40, 21:40

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

100 UAH

Хорошие мальчики
Хорошие мальчики

 15 - 21 Августа

 16:05, 19:45

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

90 UAH

Подробная афиша