Юні футболісти мікрорайонів Азмолу та Колонія зіграли перший матч на нових сучасних футбольних полях

По материалам пресс-службы исполкома
20.07.2019 · 12:35 · Просмотров - 619

Сьогодні відбулося символічне відкриття нових міні-футбольних полів в гімназії №3 “Сузір’я”, що на Азмолі, та в школі №20, що в мікрорайоні Колонія.

Це стало можливим завдяки участі Бердянська у державній програмі “Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України”. Однією із умов участі була наявність у подавача співфінансування. Тож відбір пройшли з Бердянська два штучних міні-футбольних поля - у гімназії №3 “Сузір’я” та в школі №20. Загальна вартість робіт з облаштування одного поля складає 2,2 млн.грн, з яких 50% - це кошти державної програми, а 50% - міського бюджету. Нагадаємо, що за кошти міського бюджету також була розроблена проектно-кошторисна документація.

Директор гімназії №3 Оксана Кривунь висловила слова вдячності міський владі за нове місце активного дозвілля для дітей мікрорайону, учнів гімназії, які в подальшому будуть намагатися прославляти місто спортивними досягненнями.

Дойнова Юлия

“Таких стадіонів у нашому місті лише два — у мікрорайоні Азмол та у вашій школі. Ми дуже хочемо, і це ідея і бажання міського голови, щоб у кожній школі нашого міста був такий стадіон, - відзначила в.о. міського голови Юлія Дойнова. - Попереду ще багато роботи у цій школі. На сьогодні управлінням капітального будівництва розроблено проект її капітального ремонту. Я впевнена, що разом із депутатським корпусом це вдасться і ми якомога скоріше почнемо його реалізовувати”.

Депутати міської ради привітали всіх мешканців мікрорайонів, учнів школи із здійсненням мрій - мати новий стадіон, побажали дітям займатись спортом та подарували подарунки.

Нагадаємо, що минулого року відкрили оновлений після реконструкції стадіон у школі №3 завдяки співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ при підтримці Уряду Німеччини.
Новости Бердянска
вчера, 18 ноября, понедельник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Афиша с 14 по 20 ноября
Афиша с 14 по 20 ноября

 14 - 20 Ноября

 10:10 - 20:35

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 70 до 90 UAH

Акция в Спортландии!
Акция в Спортландии!

 09 - 22 Ноября

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Мисс Бердянск 2019
Мисс Бердянск 2019

 24 Ноября

 18:00

 Ночной клуб РИО (г. Бердянск, ул.Шмидта, 1)

Подробная афиша