У Київській школі економіки розповіли, як навчатимуть майбутніх депутатів від «Слуги народу»

По материалам Громадського
25.07.2019 · 08:54 · Просмотров - 217

Майбутні депутати від «Слуги народу», які пройдуть тижневе навчання у Київській школі економіки, отримають портфель з чотирьох документів, які мають допомогти їм працювати в парламенті

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявив почесний президент Київської школи економіки (KSE) Тимофій Милованов.

«Учні» від президентської партії мають отримати особистий портфель з 4 документів. Перший документ — особиста стратегія.

 - Вона полягає в тому — ким я хочу стати як депутат. Через 5 років, через 3 роки, через рік. За що я хочу бути відомим. Другий документ — пропозиція політики. Яким чином я буду впроваджувати реальну політику для того, щоби стати відомим. Третій документ — законотворчість чи законодавча ініціатива, яка має впровадити цю політику на законодавчому рівні. Четвертий — план впровадження. Це побудова коаліції, аналіз ситуації, щоби цей законопроект не вмер, а був прийнятий, — пояснив Милованов.

Він додав, що вартість навчання — комерційна таємниця. Водночас за нього платить партія «Слуга народу», тому вартість можна буде побачити у її звіті.

Нагадаємо, «Слуга народу» на наступному тижні відправить понад 200 майбутніх депутатів Верховної Ради на навчання до Київської школи економіки, воно триватиме 7 днів.

21 липня в Україні відбулися дострокові парламентські вибори. Явка за даними з усіх 199 округів склала 49,84%. Це найнижча явка в історії українських виборів до Ради.

За результатами обробки понад 99% протоколів, «Слуга народу» лідирує, на другому місці «Опозиційна платформа — За життя», а «Батьківщина» обігнала партію Порошенка. Також проходить в нову Раду «Голос» Святослава Вакарчука.

Ті партії, які мають понад 2% голосів, отримуватимуть державне фінансування.

Читайте нас в Telegram


Читайте далее

Новости за сегодня

Статьи
На верх