Бердянську затверджено два проекти, які фінансуються за кошти ДФРР в 2019 році

По материалам пресс-службы исполкома
29.07.2019 · 16:32 · Просмотров - 1319

Кабінет Міністрів України затвердив до фінансування коштом Державного фонду регіонального розвитку 11 проектів Запорізької області на суму 75,3 млн грн., серед яких два проекти Бердянська.

За інформацією управління капітального будівництва виконкому це проект з модернізації медичних закладів - кардіологічного корпусу міської лікарні м. Бердянськ на суму 3 млн. 336 тис. грн, співфінасування з міського бюджету складає майже 400 тис. грн. Реалізація проекту сприятиме підвищенню якості медичних послуг та дозволить створити оптимальні умови перебування для пацієнтів. Завдяки проведенню термомодернізації будівлі (заміни вікон, ремонту покрівлі, утепленню фасаду) очікується зменшення тепловитрат і, як результат, економія бюджетних коштів.

А також проект з реконструкції та капітального ремонту будівлі освітнього закладу — ДНЗ № 27 “Сонечко”, що в мікрорайоні 8 березня, на суму 6 млн. 194 тис. грн, співфінансування з міського бюджету майже 700 тис. грн. У відремонтованому за стандартами «Нового освітнього простору» закладі будуть створені комфортні умови для надання якісної освіти та розвитку дітей. Впровадження енергозберігаючих технологій сприятиме зменшенню споживання енергоресурсів. Планується в межах цих коштів відремонтувати й утеплити покрівлю, замінити вікна, утеплити фасад закладу.
Новости Бердянска
сегодня, 9 мая, суббота
вчера, 8 мая, пятница
7 мая, четверг

Все новости Бердянска