В с. Азовському відремонтують фасад Центру культури, для мікрорайону Скловолокно придбали звукову апаратуру

Євген Гнибіда - Бердянск 24
02.08.2019 · 14:07 · Просмотров - 522

На засіданні конкурсної комісії із закупівель визначились із підрядною організацією, яка проводитиме ремонт фасаду Центру культури та дозвілля в Азовському, а також придбали звукову апаратуру для потреб мікрорайону Скловолокно.

160 тисяч гривень коштуватиме ремонт фасаду ЦКіД с. Азовське. Виконуватиме роботи фірми Онлайн-Азов-Юг. Саме ця фірма запропонувала найбільш вигідну пропозицію на конкурсі. Якщо у відділі культури не виявлять помилок в наданій документації, ця фірма проводитиме реконструкцію. Завершити роботи необхідно до 31-го серпня.

В рамках реалізації Громадського бюджету, по одному з проектів-переможців придбано звукове обладнання. В мікрорайоні Скловолокно будуть проводитись масові заходи за допомогою сучасної техніки. На 138 тисяч гривень придбано Активний сабвуфер 18 дюймів– 2 од., Активний топ 15 дюймів – 2 од.,            Активний монітор 8 дюймів – 2 од., Мікшерний пульт 12 каналів з обробкою голосу – 1од., Радіомікрофони – 4 од., Стійка-тринога для акустичних систем – 2 од., Стійка перехідник топ-саб – 2 од., Ноутбук – 1 од.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 22 апреля, пятница
15 апреля, пятница
14 апреля, четверг
13 апреля, среда
12 апреля, вторник
10 апреля, воскресенье

Все новости Бердянска

Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх