Травма дитини – гірка на Слобідці працює незаконно

02.08.2019 · 17:19 · Просмотров - 2111

За даними редакції гірка, з якої впав чотирьохрічний хлопчик на Слобідці, працює незаконно. Адміністративний відділ склав протокол на власника атракціону.

За інформацією редакції, власник атракціону (бізнесмен із Запоріжжя) так і не надав дозвільних документів на розміщення надувної гірки. Більше того, споруду встановили за межами пляжу, зачепивши територію РКП «Маяк». Адміністративний протокол складено по факту захаращення загальноміської території.

Ситуація показова – більшу частину літа підприємець відпрацював без документів. З порушеннями правил безпеки. Ймовірний штраф, який може отримати підприємець – 1800 гривень. Це максимум. У зв’язку з цим виникає безліч запитань до міської влади – як можна проґавити незаконний атракціон на одному з популярних міських пляжів в популярній зоні відпочинку? Скільки ще таких атракціонів працює в місті незаконно? Інші розваги на цьому пляжі законні?

Інцидент, який трапився з хлопчиком результат діяльності міської влади. На щастя в цьому випадку, хлопчик обійшовся без серйозних травм і дитину вже виписано з лікарні. Та чи може вважатись правильною практика, коли перевірки починають проводити після резонансного інциденту за участі дитини?
Новости Бердянска
26 июня, пятница
25 июня, четверг

Все новости Бердянска