Топ-5 професій, які стали найбільш актуальними на ринку праці Бердянського регіону за перші сім місяців цього року

По материалам Бердянського міського центру зайнятості
07.08.2019 · 08:31 · Просмотров - 2312

В базі даних Бердянського міськрайонного центру зайнятості в період з січня по липень 2019 року налічувалось в 3663 вакансії в м. Бердянськ та Бердянському районі. Серед них є ті, що були найбільш затребувані роботодавцями. Пропонуємо вам ознайомитись з Топ-5 професій, які стали найбільш актуальними на ринку праці нашого міста та району за сім місяців цього року.

  1. Продавець продовольчих та непродовольчих товарів - 417 пропозицій роботодавця.

Заробітну плату пропонували  4173-7000 грн.

Продавець - це посередник між виробниками товарів і населенням, але насамперед це людина, яка несе людям настрій, нові почуття, задоволення. Продавець повинен знати правила торгівлі товарами визначеної групи, їх асортимент, призначення, засоби використання та сервісного обслуговування, терміни збереження; вимоги до якості товару, знати стан споживчого попиту. Здебільшого роботодавці пропонують гнучкий графік роботи.

  1. Водій автотранспортних засобів – 342 вакансій.

Заробітна плата становила  від 4173 до 9000 грн.

Професія водія є однією з найпоширеніших в країні. Водій є практично в кожній організації і компанії. Залежно від специфіки посади, водії виконують різні функції: водії-експедитори, водії-кур'єри, водії-охоронці, таксисти, перевізники і багато що інше. Частіше пропонують графік -  ненормований робочий день. Якщо ви хочете працювати водієм, будьте готові до роботи у вихідні чи святкові дні, можливі тривалі відрядження.

  1. Кухар - 236 вакансії.

Заробітна плата кухаря становила  4173-15000 грн.

Професія кухаря — дуже творча та цікава для тих, хто любить частувати інших смачними стравами та вигадувати нові мікси і смаки. Режим роботи, як правило, денна зміна - триває близько 12 годин.

  1. Адміністратор – 226 вакансії.

Заробітну плату роботодавці пропонували від мінімальної до  6300 грн.

            Професія адміністратора стала відома порівняно недавно, але вже досить тісно увійшла в наше життя. Сьогодні без адміністратора не обходиться жодне серйозний заклад, будь то ресторан або магазин, комп'ютерна фірма або база відпочинку. В обов'язки адміністратора входять розпорядження в закладі або управління персоналом компанії. Існує кілька різновидів професії адміністратора, всі вони входять в так звану базову групу адміністративно-управлінського персоналу. Режим роботи у адміністратора зазвичай згідно графіку, можливі нічні зміни.

  1. Бухгалтер - 166 вакансій.

Заробітна плата бухгалтера становила  4173-13000 грн.

Професія бухгалтера є найбільш вимогливою на сьогоднішній день у сфері фінансів та економіки. Навіть у найменшій компанії, посада бухгалтера є обов'язковою, оскільки фахівець проводить касові операції, розраховує заробітну плату співробітників, податкові відрахування, собівартість продукції та оклади. Середній час роботи бухгалтера сорок годин на тиждень, але чимало робітників працюють у позаробочий час, особливо під час звітного періоду або в кінці року.

Якщо Ви з будь-якої причини не можете знайти роботу за вже набутою професією або маєте бажання отримати якісну професійну освіту за актуальною на ринку праці професією, то така нагода у Вас є. Служба зайнятості надає своїм клієнтам можливість опанувати нові, сучасні та необхідні на ринку праці професії за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Професійне навчання зареєстрованих безробітних в Запорізькій області організовується більш ніж за 47 професіями (спеціальностями). Підвищити кваліфікацію можливо за 200 напрямками.

Тож, вирішуйте, та звертайтесь за консультацією до Бердянського міськрайонного центру зайнятості – ми працюємо для Вас!

  • e-mail: berdgcz@ukr.net
  • факс: (06153)4-70-85
  • тел. (06153) 4-70-89, (06153) 4-72-94Новости Бердянска
вчера, 1 июля, среда
30 июня, вторник

Все новости Бердянска