Бердянець скоїв 15 крадіжок за рік, тепер його посадять на 3 роки

По материалам пресс-службы прокуратуры
09.08.2019 · 11:13 · Просмотров - 650

Бердянською місцевою прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт за ч.3 ст.185, ч.1 ст.309 КК України.

Так, у жовтні 2018 року, В. проник у кімнату будинку в м.Бердянськ, звідки таємно викрав ноутбук, належний потерпілому К.

Одразу після цього, злочинець разом із викраденим майном залишив місце вчинення злочину, розпорядившись ним на свій власний розсуд, завдавши тим самим потерпілому майнову шкоду на  суму 18 000 грн.

На цьому крадій не зупинився та з грудня 2018 до середини лютого 2019 року,  скоїв ще чотирнадцять крадіжок у мешканців Бердянська тим самим спричинивши потерпілим майнову шкоду понад 49000 гривень.

Крім того, наприкінці січня 2019 року, В., біля супермаркету «Траш» в м.Бердянськ, на землі виявив та поклав у свій карман згорток з фольги в середині якого знаходився метадон.

Далі, того ж дня, переніс згорток на ділянку місцевості, навпроти під’їзду одного з будинків у місті, де працівниками поліції було виявлено та вилучено вищевказаний наркотичний засіб.

Отже, завдяки якісному забезпеченню процесуального керівництва, наполегливій позиції прокурора та справедливому розгляду справи судом, обвинуваченого вироком суду засуджено до покарання у вигляді позбавлення волі на 3 роки 1 місяць.

Прокурор Бердянської 
місцевої прокуратури
юрист 1 класу                                            

Сергій Володимирович Ємельяненко
Новости Бердянска
сегодня, 28 ноября, четверг
вчера, 27 ноября, среда

Все новости Бердянска