«Це як спроба з’ясувати стосунки з голубом». Депутат від Слуги народу назвав журналістку НВ «тупою вівцею», вона відповіла

По материалам НВ Україна
19.08.2019 · 09:01 · Просмотров - 982

Новообраний депутат від партії Слуга народу Максим Бужанський образив журналістку НВ Ольгу Духнич в Telegram, назвавши її «тупою вівцею»

«Це як спроба з’ясувати стосунки з голубом». Депутат від Слуги народу назвав журналістку НВ «тупою вівцею», вона відповіла
Максим Бужанський (фото - Макс Бужанский / Facebook)

Так він відреагував на інтерв'ю НВ з Дмитром Разумковим, в якому прозвучало запитання:

 - Депутатами вашої партії стали Максим Бужанський, що ностальгує за СРСР і часами Віктора Януковича, Ірина Борзова з активним бізнесом в окупованому Криму і ще кілька цілком яскравих особистостей. Ви згодні з ними розділити репутацію партії?

Бужанський сприйняв згадку про себе в такому контексті як образу.

 - Розумію, що деякі колеги занадто стримані, щоб називати речі своїми іменами, тому прийду їм на допомогу, — написав нардеп.
 - Чергова тупа вівця, що представляється журналісткою одіозного ЗМІ НВ, в інтерв'ю з представником Слуги народу заявила, що я ностальгую за СРСР і „часами Януковича“… Тупа вівця з одіозного ЗМІ, — заявив новоспечений слуга народу.

Духнич відреагувала на хамство:

 … Відповідати пану Бужанському — це як спроба з’ясувати стосунки з голубом, який нагадив вам на рукав пальто, — написала журналістка.

Вона зазначила, що сподівається на те, що «робота Бужанського як депутата буде продуктивніше, різноманітніше і на благо країни» і він вибачиться перед виданням НВ. За словами Ольги, після прочитання того, що написав про неї Бужанський, вона «…посміхнулася і пішла засмагати».

Відзначимо, що Макс Бужанський в своїх постах неодноразово заявляв, що голосував за Партію регіонів десять років, що Янукович — хоч і не найвдаліший, але легітимний президент, а «майдан погубив Україну». Що 9 травня — справжнє свято, а 8 травня нікому не потрібно, що порівнювати два тоталітарні режими — Сталіна і Гітлера — значить плювати «на могили батьків», і так далі.

Партія Слуга народу офіційних коментарів з цього приводу не давала.

У коментарях під постом журналіста Антона Швеця депутат від партії Слуга народу Давид Арахамія повідомив, що оцінювати дії своїх однопартійців він буде за результатами їхнього голосування.

 - Подивимося як вони голосувати будуть, це і буде справжнім маркером, — написав він.

Фото: David Braun / Facebook

Читайте нас в Telegram


Читайте далее

Новости за сегодня

Статьи
На верх