Бердянська мерія дасть 12 мільйонів на реконструкцію дитсадка ФОПівцю з технікою Пономарьова

По матеріалам Наші гроші. Запоріжжя
19.08.2019 · 10:55 · переглядів - 1658

Управління капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду виконавчого комітету Бердянської міської ради має намір замовити ФОП Табаков Володимир Михайлович капітальний ремонт будівлі дитячого навчального закладу №27 по вул. Яковлєва, 8 вартістю 12 млн грн.


Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Так, мають розібрати старе асфальтобетоне покриття, дерев’яні навіси, установити нові металопластикові склопакети та двері блоки, пошпаклювати та пофарбувати стіни, встановити теплоізоляцію та змінити підлогу, відремонтувати та утеплити дах, влаштувати зливи, утеплити мінеральними плитами та облицювати керамічною плиткою фасади, установити сталеві душові піддони, умивальники, унітази, прокласти трубопровід, установити нову вентиляцію, нове обладнання для опалювання, улаштувати плиткове покриття тротуару, бетонне покриття проїздів, посадити кущі, квіти, дерева (сосна, акація, клен, ясень, біота), улаштувати навіс для ігор, урни, лави, поставити мусороконтейнери.

Конкурентами переможця були: ТОВ “Азалiя нова”, ТОВ “Он Лайн Азов –Юг” та ТОВ “Нікопольська-СТК”, які запропонували дорожчу ціну.

ФОП Табаков Володимир Михайлович у поданій на тендер документації вказав, що техніку в платне користування візьме у ТОВ “Транском” (загалом 44 позиції): асфальтоукладчик, вантажівки, навантажувачі, маніпулятор Рено, навантажувач, атлас з гідромолотом тощо. Водночас, своєї техніки у ФОПа лише дванадцять позицій і це, здебільшого, дрібне обладнання: відбійний молоток, свердло, зварювальна установка, дриль, паяльник тощо. Також підприємець подав довідку, що не має виробничої бази, будівель, ділянок машин та ін.

ТОВ “Транском” засноване у 2000 році низкою осіб, серед котрих був і народний депутат Олександр Пономарьов. Нині фірма належить ПрАТ “Бердянський райагропромпостач”, Ігорю Добичі, Руслану та Юрію Пономарьовим (племінники народного депутата), Михайлу Какушадзе та ПрАТ “Компанія з управління активами “Славутич-інвест”.

Добича був акціонером ПрАТ “Бердянський райагропромпостач” в час, коли головою  правління товариства був Олександр Пономарьов – до свого обрання народним депутатом в 2012 році. Також Ігор Добича є помічником Пономарьова на громадських засадах.

ФОП Табаков Володимир Михайлович загалом виграв від різних державних бердянських структур 38 підрядів на 22,8 млн грн (не враховуючи описаний вище).

Варто додати, один із конкурентів ФОП Табаков Володимир Михайлович – ТОВ “Он Лайн Азов –Юг” –  вказав, що буде орендувати техніку у ТОВ “Транском”. Окрім цього 27 з 45 орендованих позицій техніки ідентичні (як за черговістю у списку так і за назвою та написанням) з орендованою ФОП Табаков Володимир Михайлович. Власна техніка ТОВ “Он Лайн Азов –Юг” – це автомобіль ЗАЗ Lanos та Renault master MAU 2016.

ТОВ “Он Лайн Азов –Юг” належить Тетяні Андрєєвій, керівник – Владислав Андрєєв. Останнього судили за вимагання хабара, але звільнили від відповідальності за амністією.
Останні новини Бердянська
вчора, 13 квітень, субота 2024
12 квітень, п'ятниця 2024
11 квітень, четвер 2024
10 квітень, середа 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок