Росія може повернутись в G8: чому вигнання РФ закінчилося

По материалам Фактів
21.08.2019 · 12:37 · Просмотров - 265

Президенти США Дональд Трамп і Франції Еммануель Макрон хочуть запросити Росію на саміт G7

Між лідерами двох країн відбулась розмова, під час якої вони обговорювали відновлення формату Великої вісімки. Макрон запропонував Трампу запросити Росію на саміт G7 в 2020 році, а глава США підтримав цю ідею.

 - Штати та Росія домовилися активізувати мінський процес у російській інтерпретації. А Трамп є політиком, який повністю залежить від Путіна, і доповідь Мюллера це підтвердила, - таким для Фактів висловив своє бачення ситуації політичний оглядач Олег Пономар.

У свою чергу Волкер та Макрон заявляли не один раз, що результати президентських та парламентських виборів в Україні відкривають нове вікно можливостей для встановлення миру на Донбасі. Для Криму Заходом обрано прибалтійську модель. Це означає, що офіційно Європа і США не визнаватиме Крим російським, але його повернення Україні займе стільки часу, скільки потрібно буде.

Якщо взяти все написане вище, тоді цілком логічним виглядає рішення Трампа та Макрона повернути Росію в G8.

 - Це етап зняття санкцій з Російської Федерації, оскільки вигнання з Вісімки було дуже сильною, важливою та демонстративною санкцією, - наголосив Пономар.

Україна дотримуватиметься сценарію, який запропонують США, Росія, Німеччина та Франція у рамках нормандської четвірки (але це той самий план, оскільки Волкер погодив його з Меркель та Макроном). Санкції за Донбас будуть зняті після реалізації цього плану у рамках Мінських угод (в інтерпретації Росії). Це дуже нешвидкий процес. А кримські санкції залишаться надовго, але вони не такі болісні для Росії.Читайте далее

Новости за сегодня

Статьи
На верх