У Бердянську ліквідована міні плантація коноплі

По материалам пресс-службы полиции
24.08.2019 · 09:50 · Просмотров - 1402

Співробітники Бердянського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області в рамках оперативно-профілактичної операції під умовною назвою «МАК-2019» виявили у жителя мікрорайону «Ліски» міні плантацію коноплі і висушені листя цієї рослини.

Дільничні офіцери поліції Сергій Бітюцький, Володимир Головко, Анатолій Іванченко в ході санкціонованого судом обшуку виявили і вилучили за місцем мешкання раніше засудженого жителя міста 1985 року народження кущі коноплі з ознаками культивації і пакунок з готовою до вживання «марихуани».

Все вилучене направлене на дослідження. Якщо висновок експертизи підтвердить місткість наркотичних речовин, підозрюваного чекає кримінальна відповідальність. Триває досудове розслідування.

Інформацію про місця виготовлення і розповсюдження наркотичних речовин, а також вирощування заборонених рослин просимо повідомляти до Бердянського відділу поліції за адресою: м.Бердянськ, вул..Грецька, 5, телефони довіри – 4-72-02 – приймальна начальника відділу поліції, 3-51-02 – чергова частина сектору реагування, 102 – цілодобово, безкоштовно з усіх видів зв’язку.
Новости Бердянска
сегодня, 3 июля, пятница
вчера, 2 июля, четверг
1 июля, среда

Все новости Бердянска