Рибний ринок під загрозою закриття? Продавці організували мітинг під мерією

02.09.2019 · 09:17 · Просмотров - 5028

З ранку 2-го вересня, під стіни мерії прийшли близько сотні продавців рибної продукції, які працюють на Центральному ринку. Люди занепокоєні інформацією про ліквідацію рибного ряду на ринку

Після інциденту з масовим отруєнням людей креветкою, Держпродспоживспілка провела перевірку, за результатами якої Центральний ринок було оштрафовано на 40 тисяч гривень. Було виявлено порушення правил торгівлі рибою. У зв'язку з цим, адміністрація ринку, наче б то, прийняла рішення винести з критого ринку 16 столів. Люди обурились такими намірами і вийшли під стіни мерії. До мітингувальників вийшов міський голова Володимир Чепурний. Після нетривалого спілкування, представників мітингарів запросили на нараду за участі керівника підприємства Вадима Пікуля, начальника управління Держпродспоживспілки в Бердянську Дмитра Дойнова під головувавнням міського голови Володимира Чепурного.

Директор ринку Вадим Пікуль зазначив, що 16 столів ніхто прибирати не збирається. Будуть ліквідовані місця, на яких незаконно торгують. З приводу температурного режиму, керівник підприємства зазначив, що ринок зацікавлений в електрифікації всіх робочих місць, однак отримати дозволи в обленерго дуже не просто. Наразі адміністрація ринку займається питанням заміни робочих поверхонь, де продають рибу.

Начальник управління Держпродспоживспілки в Бердянську Дмитро Дойнов наголосив, що продавати рибу без документів ніхто не має права! Це перша і основна вимога до продавців.

Представники “рибників” наголосили, що вони готові на правах дольової участі вирішити проблему температурного режиму, однак адміністрація ринку має бути локомотивом цих змін. Люди зацікавлені в покращенні умов роботи і навіть готові долучитись фінансово.

Міському голові Володимиру Чепурному люди висловили чимало претензій з приводу роботи ринку — під час дощу, продавці змушені стояти на піддонах, через затоплені площі. Потребує ремонту купольна частина критого ринку і т.п.

Люди налаштовані рішуче — в разі продовження тиску з боку адміністрації і ліквідації рибних рядів — продавці обіцяють перекривати дорогу.
Новости Бердянска
вчера, 15 февраля, суббота
14 февраля, пятница

Все новости Бердянска