Реконструкцію каналізаційного колектора в м. Бердянськ внесено до обласної програми “Питна вода Запорізької області” на 2012-2020 роки

По материалам пресс-службы исполкома
20.09.2019 · 14:23 · Просмотров - 1634

18 вересня відбулася чергова сесія Запорізької обласної ради. У пленарному засіданні якої взяв участь міський голова Володимир Чепурний. Серед розглянутих проектів рішень було і внесення змін до проекту рішення обласної ради “Про внесення змін до регіональної цільової програми “Питна вода Запорізької області” на 2012-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 31.05.2012 №10” (зі змінами).

У зв’язку з необхідністю в найкоротші терміни забезпечити виконання першочергових заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації на самопливному каналізаційному колекторі м. Бердянськ з метою недопущення екологічного забруднення Азовського моря стічними водами, припинення перекачування стоків та припинення водопостачання більшої частини м. Бердянськ було включено новий пункт Програми - об’єкт “Здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації на самопливному каналізаційному колекторі та напірному трубопроводі у м. Бердянськ. Реконструкція самопливного каналізаційного колектора від колодязя №1, розташованого біля камери гасіння напору КНС№5, до колодязя №23, біля вул. Я.Мудрого”.

Депутати обласної ради підтримали запропоновані зміни та внесли до програми “Питна вода Запорізької області” реконструкцію колектору у Бердянську, але поки що без підтвердження фінансування. Вирішення цього питання знаходиться на контролі голови Запорізької облдержадміністрації Віталія Туринка. Затверджений загальний обсяг фінансування складає 30 600, 248 тис грн, у т.ч. кошти з державного бюджету 21 794, 088 тис грн, з обласного бюджету 7925,544 тис грн та з місцевого бюджету на умовах співфінансування 880,616 тис грн.

Нагадаємо, що в травні поточного року на сесії міської ради депутати прийняли звернення до Президента України щодо виділення коштів з державного резервного фонду на здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням надзвичайної ситуації на самопливному каналізаційному колекторі та напірному трубопроводі у м. Бердянську.

Тэги: коллекторНовости Бердянска
вчера, 13 мая, среда
12 мая, вторник
10 мая, воскресенье

Все новости Бердянска