АМКУ дозволив азербайджанській компанії купити Vodafone Україна

По материалам ЛІГА.Tech
24.10.2019 · 11:21 · Просмотров - 444

Що відомо про продаж одного з трьох найбільших операторів України

Антимонопольний комітет дав дозвіл компанії Bakcell з Азербайджану купити другого за величиною мобільного оператора в Україні "Водафон Україна". Про це Економічній правді повідомив глава АМКУ Юрій Терентьєв.

 - Дали дозвіл ТОВ "Бакселл" на покупку "Водафон Україна", - сказав він.

Нагадаємо, що компанія Bakcell - оператор мобільного зв'язку та провідний провайдер мобільного інтернету в Азербайджані. Вона була заснована в 1994 році і була СП уряду і приватного ізраїльської компанії GTIB. Зараз у відкритих джерелах немає точних відомостей, хто є основним власником Bakcell.

Мережа Bakcell, що складається з більше 7500 базових станцій охоплює 93% території (виключаючи окуповані території) і 99% населення Азербайджану. Компанія обслуговує більше 3 млн чоловік.

Vodafone Ukraine обслуговує 19,7 млн ​​абонентів. Чистий прибуток ВФ Україна в 2018 році склала 1,8 млрд грн, дохід - 12,8 млрд грн. Компанія входить до групи МТС (через дві проміжні юрособи - люксембурзьку Allegretto Holding S.a.r.l. і нідерландську Preludium B.V.), в якій мажоритарним акціонером є бізнесмен Володимир Євтушенков.

Бізнес МТС в Україні керівник аналітичного департаменту Concorde Capital Олександр Паращій недавно оцінював в $ 1,2-1,3 млрд.Читайте далее

Новости за сегодня

Статьи
На верх