Віталій Туринок відвідав Бердянськ

01.11.2019 · 17:56 · Просмотров - 1339

1-го листопада з робочим візитом Голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок відвідав Бердянськ.

Реконструкція колектору

Голова області особисто ознайомився з ситуацією на аварійному каналізаційному колекторі. Керівник «Бердянськводоканалу» Олександр Македонський повідомив, що на наступному тижні комунальники передають документи в ДАБІ, після чого зможуть розпочати роботи з ремонту колектору. Загальна вартість робіт реконструкції 1,1 км ділянки аварійної труби коштує 30 мільйонів гривень.

Місцеві чиновники декілька разів акцентували увагу Голови ЗОДА, що реконструкція колектору в 2000-х була виконана не належним чином, через що і трапилась аварія. Віталій Туринок порадив направити матеріали до правоохоронних органів, а зі свого боку пообіцяв підтримку у вирішенні гострої екологічної проблеми.

Рассматривают план реконструкции коллектора в Бердянске

Старт опалювального сезону в Бердянську на особистому контролі Голови ЗОДА

Віталій Туринок  наголосив, що запуск опалювального сезону в Бердянську тримає на особистому контролі, в особливості в будинках, які раніше обслуговувались «Приазовкурортом». Заступник міського голови Григорій Горячов декілька разів запевнив керівника області, що 2-го листопада 100% абонентів будуть з теплом.

Смотрят на трубы теплотрассы

Віталій Туринок пообіцяв сприяти Бердянському порту в залученні нових вантажів

Голова ЗОДА відвідав і Бердянський порт, де зі станом справ на підприємстві його ознайомили в.о. директора ДП «БМТП» Олександр Трощенков та заступник начальника БФ АМПУ Віталій Бур’ян. Віталій Туринок зазначив, що надасть посильну допомогу в залученні вантажів для Бердянського порту.

Голова ЗОДА завершив свій візит в Бердянськ оглядом стану реконструкції берегоукріплюючих споруд по вул. Горького.
Новости Бердянска
сегодня, 29 ноября, пятница
вчера, 28 ноября, четверг
27 ноября, среда

Все новости Бердянска