Голова ЗОДА Туринок ініціює аудит берегоукріплення в Бердянську

01.11.2019 · 17:26 · Просмотров - 1439

З робочим візитом Голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок відвідав Бердянськ. Очільник області під час огляду стану виконання робіт з берегоукріплення по вул. Горького заявив, що обласна комісія проведе аудит відповідності виділених коштів виконаним роботам.

9 мільйонів гривень з обласного бюджету виділено на проведення робіт з берегоукріплення по вул. Горького. Набережна була останнім об’єктом, який в рамках свого візиту Віталій Туринок відвідав в Бердянську. Очільник області хотів особисто ознайомитись зі станом реконструкції на теперішній час.

Оглянувши об’єкт, реконструкцією якого займалась фірма «Бердянськбудтрест», Вітаій Туринок заявив, що є підстави для проведення аудиту.

Я хотів особисто подивитись куди виділяються кошти з обласного бюджету. На наступному тижні буде створено комісію, яка перевірить фактично виконані роботи зі звітами на папері. У нас є питання… - заявив Віталій Туринок.

Секретар міської ради Олексій Холод, який супроводжував голову області по Бердянську, звернувся з проханням долучити і бердянських спеціалістів до проведення аудиту.
Новости Бердянска
сегодня, 4 декабря, среда
вчера, 3 декабря, вторник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Афиша с 28 ноября по 4 декабря
Афиша с 28 ноября по 4 декабря

 28 Ноября - 04 Декабря

 10:10 - 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 70 до 90 UAH

Скидка 50% на второй товар в чеке
Скидка 50% на второй товар в чеке

 23 Ноября - 08 Декабря

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Баскетбол
Баскетбол

 03 - 09 Декабря

 ДЮСШ (ул. Горбенко, 27)

Подробная афиша