7 років за черговий «гоп-стоп» рецедивісту

По материалам прокуратури
21.11.2019 · 11:53 · Просмотров - 1317

Апаратом Бердянської місцевої прокуратури до суду направлено обвинувальний акт за ч.2 ст.187 КК України (розбій вчинений особою, яка раніше вчиняла розбій)

Відтак наприкінці червня 2019, знаходячись за гаражами, в м. Бердянськ раніше неодноразово судимий Н. будучи особою, яка раніше вчинила розбій, підійшов до потерпілого Я., та діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою заволодіння чужим майном здійснив напад на останнього, під час якого наніс потерпілому удари, спричинивши йому тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості.

Відразу, реалізуючи свій злочинний умисел спрямований на заволодіння чужим майном та користуючись тим, що після нанесених ударів потерпілий не зможе чинити активного опору, злочинець зірвав з шиї потерпілого золотий ланцюжок  та  хрестик.

Після цього, залишив місце скоєння злочину, розпорядившись майном потерпілого на власний розсуд, чим завдав потерпілому майнову шкоду на суму 11000 гривень.

Отже, завдяки якісному забезпеченню процесуального керівництва, наполегливій позиції прокурора та справедливому розгляду справи судом, обвинуваченого вироком суду від 21.11.2019 засуджено до покарання у вигляді позбавлення волі на 7 років 1 місяць.

Прокурор Бердянської місцевої

прокуратури Запорізької області

молодший радник юстиції

Євгеній Юрієвич Полозюк
Новости Бердянска
вчера, 1 апреля, среда
31 марта, вторник

Все новости Бердянска