200 грн/день з одного зерновозу. Стартап від депутатів для поповнення бюджету

21.01.2020 · 10:59 · Просмотров - 3390

На засіданні земельної комісії депутат Віталій Байдала виступив з ініціативою обкласти “податком” зернотрейдерів за користування міськими дорогами. Такса — 200 гривень в день за одну вантажівку. Голова комісії Володимир Безверхий ініціативу підтримав.

Байдала Виталий

Їздять зерновози, вони рухаються по всьому місту і, в тому числі, центральними вулицями, які не передбачені для руху вантажівок. Вважаю з кожного автомобіля потрібно брати плату — 200 гривень з вантажівки за день. Хочеш їздити — плати, - озвучив ініціативу Віталій Байдала.

Голова комісії Володимир Безверхий підтримав позицію колеги і запропонував обговорити такий варіант на більш серйозному рівні — на сесії міської ради. Мимохідь Володимир Безверхий висловив сумнів щодо законності подібного кроку, однак Віталій Байдала зазначив, що при бажанні ідею можна реалізувати, з чим Володимир Петрович і погодився.

Фахівці юридичного відділу скромно промовчали не зазначивши, що рішення міської ради при всій статусності бердянських депутатів, не можуть мати вищої юридичної сили, ніж Закон. При тому, що проблема з рухом зерновозів дійсно існує, мабуть, вирішувати її потрібно законними способами, а не методами з 90-х. Цікаво простежити за подальшим “просуванням” ідеї вже на рівні виконавчої влади і депутатського корпусу. Враховуючи рівень нинішніх чиновників очікувати можна будь-чого.
Новости Бердянска
сегодня, 25 февраля, четверг
вчера, 24 февраля, среда

Все новости Бердянска

Ближайшие события
«Береги моїх мрій…»
«Береги моїх мрій…»

 04 - 25 февраля

 Художественный музей (ул. Центральная (бывш. Карла Маркса), 29)

Майстер клас с нейрографіки - малюємо та релаксуємо
Майстер клас с нейрографіки - малюємо та релаксуємо

 25 февраля

 Антикафе «Час Є» (Центральная, 51 (вход с Греческой))

Урбан-воркшоп Місце під сонцем
Урбан-воркшоп Місце під сонцем

 26 - 27 февраля

 Антикафе «Час Є» (Центральная, 51 (вход с Греческой))

Час гарної музики! «Jazz Weekend»!
Час гарної музики! «Jazz Weekend»!

 27 февраля

 18:00

 Онлайн ГДК

Подробная афиша

На верх