Залучати громадськість до ухвалення рішень — депутат Ірина Попова закликала владу бути більш відкритою

Євген Гнибіда - Бердянск 24
23.01.2020 · 13:07 · Просмотров - 898

Під час обговорення окремих проектів рішень, здебільшого з питань ЖКГ, Ірина Попова закликала більш детально обговорювати загальноміські ініціативи і залучати, окрім депутатів, представників громадськості.


Ірина Попова підкреслила, що вже вдруге виступає з такою ініціативою. Раніше про це йшлося на бюджетних слуханнях, коли наша редакція акцентувала увагу представників влади і депутатського корпусу на ізольованості влади.

Так, на позачерговій сесії міської ради, депутат наголосила, що необхідно винести на обговорення проекти відшкодування кредитів для ОСББ, запровадження ініціатив по боротьбі зі стихійними звалищами, у розстановці пріоритетів на проведення робіт з благоустрою міських територій.

На озвучені пропозиції заступник міського голови Григорій Горячов запевнив, що круглі столи розпочнуть роботу вже найближчим часом. Міська влада готова детально обговорювати проекти рішень з депутатами та громадськістю.

Відзначимо, що позачергова сесія міської ради, яка відбулась сьогодні, 23-го січня, стала черговим свідченням, як в “турборежимі” працюють представники нинішньої владної команди — цілий ряд проектів на сотні тисяч гривень були обговорені за пів години до початку роботи сесії...

Підтримати Brd24Останні новини Бердянська
вчера, 12 апреля, среда
11 апреля, вторник
8 апреля, суббота
7 апреля, пятница
6 апреля, четверг

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх