Шелтер для жертв домашнього насилля переповнений. За січень вже видано 30 заборонних приписів

24.01.2020 · 11:55 · Просмотров - 2153

В мерії відбулась координаційна рада з приводу затвердження плану заходів про запобігання та протидію домашнього насилля. За останніми статистичними даними бердянський шелтер повністю заповнений, за 24 дні січня суди видали 30 заборонних приписів для кривдників.

З квітня 2019-го року по січень 2020-го року послугами шелтеру скористались 28 жінок і 34 дитини. Наразі в притулку для жертв домашнього насилля перебуває 12 постраждалих – це максимальна кількість людей, яких може одномоментно прийняти шелтер.

В соціальній службі захисту дітей поставлено на облік 23 дитини, як жертви домашнього насилля. При цьому, фахівці наголошують, що дитина може стати жертвою не тільки фізичного насилля спрямованого безпосередньо на неї, а й психологічного, якщо вона стала свідком насилля в сім’ї.

З вересня по грудень минулого року судами винесено 74 заборонних приписів. За аналогічний період в районі видано 4 приписи. За інформацією начальника Центру вторинної правової допомоги Євгена Сухомлина, під час представництва інтересів постраждалих в судах, виникають проблеми із доказовою базою систематичності насилля. Вирішено юридичну складову проблеми обговорити зі спеціалістами поліції та представниками суду на окремій нараді.
Новости Бердянска
сегодня, 29 марта, воскресенье
вчера, 28 марта, суббота
27 марта, пятница
26 марта, четверг

Все новости Бердянска