Рецидивіста, який скоїв декілька злочинів в Бердянську, затримали в Одесі

По материалам пресс-службы прокуратуры
29.01.2020 · 15:59 · Просмотров - 943

У п’ятницю, на території міста Одеса працівниками одного із  місцевих відділень поліції було затримано раніше багаторазово судимого 31-річного мешканця Донецької області причетного до вчинення крадіжок на Бердянських міських пляжах у відпочиваючих під час курортного сезону 2018 року.

Примітним є те, що влітку 2019 року вказана особа раніше вже затримувалась працівниками Бердянського відділу поліції та за породженням із прокуратурою до Бердянського суду було скеровано клопотання про узяття під варту правопорушника. Однак, доводи правоохоронців по наявність у вказаного громадянина 7 попередніх судимостей, а також про майже 15-ти річний період перебування в колонії, не переконали суд про необхідність ізоляції вказаної особи. В результаті цього порушника було звільнено під домашній арешт, який той мав  виконувати на території Мангушевського району, Донецької області. Результатом цього стало продовження ігнорування правопорушником вимог закону, та подальше його переховування. Як наслідок, 24.01.2020 зловмисника було затримано в м. Одеса на спробі викрадення мопеда. На даний час він знаходиться за гратами де очікує на суд.

У зв’яжу із цим  керівництво Бердянської місцевої прокуратури звертається до всіх мешканців та гостей міста Бердянськ та просить їх бути пильними. За можливості, не залишати без нагляду свої особисті речі та мобільні пристрої. Особливо це стосується місць публічного відпочинку: дискотек, клубів, ресторанів, тощо, або під час участі у масових заходах.   

Прокурор Бердянської
місцевої прокуратури
юрист 1 класу

І.О.Власов
Новости Бердянска
26 июня, пятница
25 июня, четверг

Все новости Бердянска