Мешканцю району світить п'ять років в'язниці за хибний виклик поліції

По материалам пресс-службы прокуратуры
31.01.2020 · 13:41 · Просмотров - 790

30.01.2020  до суду скеровано обвинувальний акт відносно 52 –річного мешканця м.Бердянськ, який в кінці грудня 2019 завідомо неправдиво повідомив до відділу поліції про вчинення особливо тяжкого злочину.

Ввечері 18 грудня 2020 за телефоном 102 було отримано анонімне повідомлення від чоловіка про те, що в одному із населених пунктів Бердянського району у дворі домоволодіння знаходиться скривавлений труп жінки з ознаками насильницької смерті, а поруч без наглядно розгулює малолітня дитина.

За тривогою було невідкладно піднято весь особовий склад відділу поліції. Крім того на місце події також терміново виїхало керівництво поліції та прокуратури. По приїзді було перевірено всі домоволодіння розташовані за вказаною у заяві вулиці, опитано понад 70 мешканців села. За результатами перевірки будь-яких ознак вчинення насильницьких злочинів не виявлено, а правопорушення є хибним.

Тоді правоохоронцями було перевірено номер телефону з якого було здійснено дзвінок. І вже через 30 хвилин було встановлено громадянина причетного до його здійснення. На момент виявлення чоловік знаходився на підпитку. Встановивши особу правопорушника встановлено що чоловік вже раніше потрапляв у поле зору працівників поліції та мав судимості за вчинення хуліганських дій.

На даний час на порушника очікує суд і покарання, яке варіюється  від 2 до 5 років обмеження чи позбавлення волі.

Прокурор Бердянської місцевої
прокуратури Запорізької області

Ігор Олександрович Власов
Новости Бердянска
вчера, 4 июня, четверг
3 июня, среда

Все новости Бердянска

Бери від природи максимум!
Бери від природи максимум!

 25 Мая - 08 Июня

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Подробная афиша