АЗМОЛ надасть 250 тисяч гривень на потреби бердянської медицини

По материалам пресс-службы исполкома
18.03.2020 · 18:09 · Просмотров - 1491

Підприємство «AZMOL British Petrochemicals» одне з перших, яке відгукнулося на заклик народного депутата Олександра Пономарьова допомогти бердянцям і медикам в боротьбі з коронавірусом. Підприємство ніколи не стояло осторонь від міських проблем.

І тим більше сьогодні, у непростий для всіх час, розуміючи свою соціальну відповідальність, співробітники АЗМОЛу і адміністрація підприємства прийняли рішення підставити плече бердянцям - медикам і пацієнтам міськлікарні і надати 250 тисяч гривень на придбання найбільш необхідних засобів захисту. Список того, що необхідно в першу чергу, розробляє оперативний штаб із взаємодії щодо недопущення поширення коронавирусу в Бердянську.

“Ми вдячні Олександру Пономарьову за те, що своїм особистим прикладом він дав старт програмі допомоги нашим бердянським медикам. На наш погляд, саме так повинні чинити нормальні політики, а бізнес не повинен стояти осторонь, коли поруч біда, - відзначає керівник відділу маркетингу AZMOL BP Максим Токін. Азмолівці ще раз закликають підприємців посильно допомагати нашій Україні. А владу країни ми просимо терміново, жорстко і прилюдно карати тих, хто накрутив в 3-5 разів ціни на марлю, спирт, маски і тести. Якщо це мародерство не припинити, не вистачить ніяких грошей. Це не бізнес, це — грабіж! АЗМОЛ допомагає Україні! Приєднуйтесь!”

Тэги: вірусНовости Бердянска
сегодня, 30 мая, суббота
вчера, 29 мая, пятница
28 мая, четверг

Все новости Бердянска