У п'ятницю в Україну повернулося 37 тисяч громадян, двоє з температурою

По материалам Української правди
28.03.2020 · 09:59 · Просмотров - 2253

До України у п'ятницю прибуло 37,3 тисячі громадян, що майже удвічі більше, ніж попереднього дня


Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

 - Учора український кордон на в’їзд та виїзд загалом перетнули майже 49 тисяч осіб. З яких понад 37 тисяч осіб – це українці, які повернулися із-за кордону (для порівняння, попередньої доби в Україну повернулося 18 тисяч українців)... За добу прикордонники у взаємодії з представниками санітарно-карантинних підрозділів провели температурний скринінг та опитування про стан здоров’я понад 39 тисяч осіб. Виявлено двох громадян України з підвищеною температурою тіла. За результатами додаткової перевірки лікарями ознак захворювання на COVID-19 не виявлено, - говориться у повідомленні ДПСУ.

Найбільше українці у п'ятницю поверталися, прибувши до кордону без транспортних засобів. Саме тому в пунктах пропуску суміжних країн фіксувалося значне скупчення людей, які очікували на перетинання кордону.

Для перевезення громадян за сприяння Держприкордонслужби України залучалися транспортні засоби надані місцевою владою та ДСНС. Крім того, на певний час на одному з напрямків був відкритий піший напрямок.

Всього 27 березня оформлено більше 22 тисяч українців, які прибули до кордону пішки (попередньої доби – 6,5 тисячі осіб).

Крім того, в аеропорту "Бориспіль" за добу було оформлено 5,5 тисячі українців, які повернулися в Україну майже 30 рейсами.

Також у п'ятницю Україну залишили 4,4 тисячі іноземців, яких оформлено на виїзд.

Тэги: гпсувірус
Підтримати Brd24


Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
На верх