Навчання онлайн – бердянські педагоги розповіли про проблеми в організації дистанційних уроків

09.04.2020 · 18:14 · Просмотров - 1830

Дистанційне навчання і пов'язані з цим проблеми обговорили на позачерговій сесії міської ради

В умовах карантину в Україні запровадили дистанційне навчання та онлайн уроки. Однак, далеко не у всіх школах налагоджено систему онлайн навчання. Про ці факти повідомив на позачерговій сесії міської ради депутат Олександр Свідло. 

Депутат Жанна Безродня, яка займає посаду заступника начальника відділу освіти заявила, що проблеми в організації дистанційного навчання дійсно були і бердянські освітяни виявились неготовими до поставлених завдань. Однак на сьогодні навчання відбувається згідно затверджених планів і розкладів. Про наявні проблеми в організації дистанційного навчання Жанна Безродня закликала батьків повідомляти відділ освіти.

Депутат Максим Міщенко, який працює директором 11-ї школи розповів, що процес налагодження онлайн уроків був дійсно важким і вчителі продовжують опановувати нові для себе навички в адмініструванні відеоконференцій. Однак в цілому процес налагоджено.

Виступи освітян Олександр Свідло резюмував повною невідповідністю заяв чиновників реальному стану справ. Тому депутат закликав врахувати озвучені проблеми і виправити їх.
Новости Бердянска
сегодня, 28 мая, четверг
вчера, 27 мая, среда

Все новости Бердянска