Обмеження на в'їзд/виїзд: бердянці можуть перетинати кордон міста за нагальної потреби

10.04.2020 · 16:26 · Просмотров - 19262

В Бердянську розпочали роботу блок пости на в’їздах в місто. В перший день функціонування фільтраційних постів в поліції уточнили, які категорії громадян можуть перетинати міський кордон.

Нагадаємо, рішенням комісії з ТЕБ та НС Бердянськ закрито на в’їзд та виїзд для громадян. Заборонено навіть відвідувати дачні ділянки, які розташовуються за межами населеного пункту. В перший день роботи блок постів ми уточнили в прес-службі Бердянського відділку поліції, чи існують виключення для окремих громадян на виїзд та в’їзд в місто за нагальної потреби.

  1. Автобусні маршрути, які з’єднують місто з населеними пунктами Бердянської ОТГ продовжують курсувати. Обмеження на перевезення пасажирів діють у відповідності до ухваленого рішення комісії з ТЕБ та НС (мають право користуватись громадським транспортом громадяни з посвідченнями про приналежність до установ критичної інфраструктури).
  2. Таксі з пасажирами виїжджають за межі міста виключно в разі нагальної потреби пасажира (необхідність відвідування членів сім’ї чи ін. сімейні обставини).
  3. Приватний автомобільний транспорт може виїжджати та в’їжджати в місто за наявності офіційної довідки про причину виїзду за межі населеного пункту.

Крім того, на комісії з ТЕБ та НС було озвучено, що залишати межі населеного пункту дозволено громадянам, які мешкають за межами міста, а працюють в Бердянську; з медичних потреб за наявності довідки також дозволено перетинати кордон міста.

В перший день функціонування блок постів серйозних черг на пропускних пунктах не було.

Тэги: вірусНовости Бердянска
сегодня, 7 июля, вторник
вчера, 6 июля, понедельник
5 июля, воскресенье

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос афиша с 4 по 8 июля
Космос афиша с 4 по 8 июля

 04 - 08 Июля

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 50 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 4 по 8 июля
Блокбастер - афиша с 4 по 8 июля

 04 - 08 Июля

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

ТРИ ПО ЦЕНЕ ДВУХ
ТРИ ПО ЦЕНЕ ДВУХ

 27 Июня - 10 Июля

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Виставка живопису Володимира Жаркова
Виставка живопису Володимира Жаркова

 26 Июня - 12 Июля

 Художественный музей (ул. Центральная (бывш. Карла Маркса), 29)

Подробная афиша