В Бердянському районі перевірено дотримання карантинних заходів

По матеріалам БРДА
15.04.2020 · 13:50 · переглядів - 3123

Районною комісією по перевірці дотримання карантинних та протиепідемічних заходів на об’єктах, розташованих на території Бердянського району, з 23.03.2020 по 02.04.2020 було проведено рейди по торгівельним закладам та відділенням поштового зв’язку.


На дотримання вимог законодавства всього було перевірено 79 об’єктів, з яких на 47 об’єктах було виявлено порушення, зокрема:

  • Андріївська селищна рада — перевірено 10 об’єктів, з них на 4 виявлено порушення;
  • Дмитрівська сільська рада – перевірено 12 об’єктів, з них на 9 виявлено порушення;
  • Долинська сільська рада - перевірено 6 об’єктів, з них на 4 виявлено порушення;
  • Андрівська об’єднана територіальна громада - перевірено 13 об’єктів, з них на 7 виявлено порушення;
  • Осипенківська об’єднана територіальна громада - перевірено 22 об’єкти, з них на 15 виявлено порушення;
  • Берестівська об’єднана територіальна громада - перевірено 16 об’єктів, з них на 8 виявлено порушення.

Серед порушень найчастішими були відсутність на об’єктах дезінфекційних та антисептичних засобів для рук, а також умов для миття рук персоналу під проточною водою, недостатній запас засобів індивідуального захисту (масок), торгівля промисловою групою товарів в період обмежень, обслуговування населення без масок.

Під час перевірок роз’яснювальною роботою щодо профілактики та недопущення коронавірусної інфекції на території Бердянського району охоплено 209 людей, діяльність яких пов’язана з торговельною діяльністю, обслуговуванням населення.

Наразі ведеться постійний моніторинг за епідемічною ситуацією на території Бердянського району, з усіма лікувально-профілактичними закладами району проводиться робота з обміну інформацією щодо санітарної та епідеміологічної ситуації на території Бердянського району.

У звітному періоді випадків інфікування коронавірусною інфекцією на території Бердянського району зареєстровано не було.

Тэги: вірусОстанні новини Бердянська
вчора, 19 квітень, п'ятниця 2024
18 квітень, четвер 2024
17 квітень, середа 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок