МЕР активісту: “Тебе что, полицию вызвать? Умничаешь! Тут я буду керувать! Я! А не ты!!!”

12.05.2020 · 14:36 · Просмотров - 9139

Шквал негативних емоцій спрямував міський голова Володимир Чепурний на місцевого активіста Володимира Звягільського. Причина — присутність представника громадськості на засіданні виконавчого комітету.

Схоже карантинні обмеження суттєво вплинули на світосприйняття міського голови. Систематичні обмеженні публічності міської влади, під час карантину, стали наче втіленням найпотаємніших мрій нинішнього очільника міста. Нагадаємо, через запроваджений карантин, вхід до виконавчого комітету було обмежено.

Після зняття ряду обмежень, 12-го травня на засідання виконавчого комітету завітав активіст Володимир Звягільський. Присутність представника громадськості не на жарт розлютила міського очільника. Володимир Чепурний в надзвичайно емоційному тоні вимагав від активіста звільнити приміщення. Свою позицію міський голова, а пізніше і юрист виконкому аргументували рішеннями комісій з ТЕБ та НС про обмежений доступ громадян до органів виконавчої влади.

Володимир Звягільський закликав міського голову не підходити вибірково до виконання рішень, оскільки окрім членів виконавчого комітету на засіданні були присутні депутати міської ради, керівники комунальних підприємств та ін. особи.

В підсумку конфлікт завершився реплікою мера, що активіст може залишитись в залі засідань, однак права на виступ йому не нададуть.

Звягильский
Новости Бердянска
вчера, 11 июня, пятница
10 июня, четверг

Все новости Бердянска

Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх