В Бердянську продовжили карантин з пом’якшенням обмежувальних заходів

22.05.2020 · 16:05 · Просмотров - 3058

Рішенням комісії з ТЕБ та НС продубльовано норми, які затверджено Постановою Кабміну та обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  • Карантин продовжено до 22-го червня з правом раз на тиждень переглядати обмежувальні заходи;
  • Дозволено проведення спортивних заходів за участі не більше 50 осіб та без глядачів. Дозволити роботу Міського палацу спорту планують з 1-го червня;
  • Дозволено проведення релігійних заходів за умови знаходження в приміщенні однієї людини на 10 м.кв.;
  • Дозволена діяльність готелів, крім закладів харчування в готельних комплексах;
  • Дозволено роботу міського транспорту, регулярні перевезення приміського, внутрішньообласного сполучення та міжнародних перевезень.

З приводу дитячих садочків в Постанові Кабміну зазначено, що заклади дошкільної освіти можуть розпочати роботу з 25-го травня. Рішенням міської комісії визначено початок роботи дитсадків з 1-го червня. Кожен з відвідувачів закладу повинен мати при собі довідку від лікаря про стан здоров’я. Термін її дії – 3 дні.

Крім того, дозволено функціонування атракціонів на відкритому повітрі, а також дозволено індивідуальне відвідування музеїв міста.

Незважаючи на ряд запроваджених пом’якшень, міський голова Володимир Чепурний наголосив, що містяни повинні дотримуватись масочного режиму. З приводу цього очільник міста окремо звернеться до містян.

Тэги: вірусНовости Бердянска
сегодня, 4 июня, четверг
вчера, 3 июня, среда
2 июня, вторник

Все новости Бердянска

Бери від природи максимум!
Бери від природи максимум!

 25 Мая - 08 Июня

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Подробная афиша