За останні два місяці дохідна частина бюджету різко скоротилась

28.05.2020 · 16:05 · Просмотров - 660

Дані про наповнення місцевого бюджету на планово-бюджетній комісії озвучила начальник фінансового управління Наталя Бочкова

Так, в першому кварталі дохідна частина бюджету становила 111%, тобто плановий показник було перевиконано. У грошовому еквіваленті перевиконання становило понад 12 мільйонів гривень. Однак, із запровадженням карантинних обмежень, доходи почали стрімко знижуватись. Зокрема, це пов’язано зі звільненням підприємців І та ІІ груп від сплати єдиного податку, плати за землю та ПДФО. Тому, за 4 місяці виконання бюджету становило 104% а з урахуванням надходжень за травень вже 98%.

Члени профільної комісії звернулись до начальника управління фінансів підготувати довідку про прогнозовані показники виконання бюджету в 2020-му році і в 2021-му, з урахуванням ймовірних карантинних обмежень.

Крім того, на цій же комісії заступник начальника Бердянського управління Державної податкової служби Олександр Прошутинський офіційно підтвердив інформацію, яка вже раніше лунала в стінах виконавчого комітету — всі підприємці, які вже заплатили єдиний податок за травень отримають перерахунок платежів в наступних місяцях.
Новости Бердянска
сегодня, 5 сентября, суббота
вчера, 4 сентября, пятница
3 сентября, четверг

Все новости Бердянска