Чотирьох фігурантів справи про вбивство ветерана АТО "Сармата" випустили з-під варти

По материалам Української правди
30.05.2020 · 10:23 · Просмотров - 2982

Міськрайонний суд в Бердянську відпустив під домашній арешт чотирьох фігурантів справи про вбивство ветерана АТО Віталія Олешка з позивним "Сармат" влітку 2018 року

Адвокат потерпілої, дружини "Сармата" розповів, що запобіжний захід з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт змінили обвинуваченим Михайлу Сігіді, Миколі Ломаці, Олександру Обухову, Максиму Владимиренкову. Захист фігурантів просив для них нічний домашній арешт. На думку адвоката потерпілої тепер є ризик, що фігуранти будуть тиснути на розслідування.

Захисник одного з обвинувачених Вадим Кравцов зазначив, що не вважає обґрунтованими ризики, а його підзахисний (Михайло Сігіда) не визнає своєї провини і планує це доводити у суді.

Водночас тримання під вартою продовжили іншим фігурантам об’єднаної справи "Сармата" - Віктору Власюку, Артему Матюшину, Денису Зеленкіну, Тарасу Мовчану, Сергію Смірнову, Руслану Кузнєцову. А Євгену Бродському продовжили нічний домашній арешт.

Сігіду підозрюють в організації вбивства Олешка.

За даними слідства, саме він організовував та координував дії ймовірних виконавців злочину надавав їм зброю, гроші автомобіль на якому пересувалися підозрювані.

Сігіда на той час мав бізнес у Бердянську, зокрема очолював клуб "Мохіто", у якому, за інформацією побратимів Олешка, дуже часто помічали самого Сігіду у компанії колишнього народного депутата України Сергія Валентирова, з яким у "Сармата" був конфлікт.

Олешко звинувачував Валентирова у роботі на іншого народного депутата Олександра Пономарьова, йому "Сармат" закидав роботу пов'язаної з ним компанії "Агрінол" на Росію.
Новости Бердянска
сегодня, 3 декабря, четверг
вчера, 2 декабря, среда

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 3 по 9 декабря
Космос Filmax афиша с 3 по 9 декабря

 03 - 09 декабря

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер афиша с 3 по 9 декабря
Блокбастер афиша с 3 по 9 декабря

 03 - 09 декабря

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 70 UAH

Подробная афиша

На верх