Хроніка протесту: бердянці 7-й день голодують під Офісом Президента

15.06.2020 · 14:37 · Просмотров - 4604

7-й день ветерани АТО, побратими вбитого Віталія Олешка голодують під офісом Президента України. Вимога: повернути до СІЗО підозрюваних у вбивстві Сармата, яких випустили під домашній арешт та дати оцінку діям колегії суддів. Поки що реакції від влади не було

9-го червня Олександр Печніков, Андрій Маджаров, Антон Пшеничний, Вадим Саввон та Тарас Костанчук — оголосили голодування під Офісом Президента України. Сьогодні минає 7-й день з моменту оголошення акції, однак жодних офіційних заяв від офіційних осіб не пролунало.

В перші дні голодування до активістів була прикута увага провідних ЗМІ України. Новини про акцію протесту побратимів Віталія Олешка з'явились на центральних телеканалах та в топових вітчизняних виданнях. Знайомі та небайдужі громадяни передали ветеранам АТО каремати, воду та інші речі першої необхідності.

На другу добу голодування до побратимів Віталія Олешко приєднався ветеран батальйону Азов Михайло Криворучкін. Сьогодні, 15-го червня до акції приєднався ще один побратим Віталія Сармата Анатолій Манзюк.

В своїх прямих ефірах хлопці постійно підкреслюють, що вони не розраховують на зустріч з Президентом чи іншими високопосадовцями, побратими Віталія Олешко висувають дві вимоги:

  • повернути підозрюваних у вбивстві Віталія Олешко, яких випустили під домашній арешт, назад до СІЗО;
  • дати оцінку діям колегії суддів, які ухвалили рішення про зміну запобіжного заходу підозрюваним.

12-го червня, на третю добу голодування, з побратимами Сармата поспілкувався народний депутат України Микола Тищенко. Як відзначили ветерани АТО — це був перший народний депутат, який поцікавився причинами акції і пообіцяв підтримку. В подальшому, Андрій Маджаров повідомив про відправлені депутатські запити від Миколи Тищенка на адресу Генеральної прокуратури, Верховного суду, Національної поліції, ДБР та Офісу Президента.

Впродовж акції слова підтримки побратимам Сармата висловлювали інші ветерани АТО з добровольчих батальйонів, волонтери, музиканти, актори та пересічні громадяни.

Щиро бажаємо хлопцям витримки і якомога швидшого досягнення поставленої мети!
Новости Бердянска
сегодня, 14 ноября, суббота
вчера, 13 ноября, пятница
12 ноября, четверг

Все новости Бердянска

На верх