Болтон: Трамп тиснув на Україну, його відмовляли 10 разів

По материалам Української правди
18.06.2020 · 09:49 · Просмотров - 430

Колишній радник президента Трампа з питань національної безпеки Джон Болтон у своїх мемуарах підтвердив, що Трамп прямо пов’язав виділення військової допомоги Україні з отриманням компромату на своїх політичних опонентів

Витяги з книги Болтона "Кімната, де це сталося" наводить The New York Times, повідомляє "Європейська правда".

 - Книга підтверджує показання у Палаті представників про те, що Болтон насторожено ставився до дій президента щодо України, і дає власне свідчення того, що Трамп прямо пов'язав безпекову допомогу з розслідуваннями щодо Байдена і Хілларі Клінтон, - йдеться у публікації видання. 

За словами Болтона, Трамп торік 20 серпня заявив, що не налаштований надсилати українській стороні "що-небудь, допоки не будуть передані всі матеріали російського розслідування, пов'язані з Клінтон і Байденом".

Болтон додав, що він особисто, а також держсекретар США Майк Помпео й міністр оборони Марк Еспер намагалися від 8 до 10 разів змусити Трампа поновити підтримку України.

Сенат США на початку лютого завершив судовий процес проти Трампа у справі України, визнавши його невинним за обома статтями у процесі імпічменту.

Трамп бурчав через санкції проти РФ і не хотів бути жорстким до Путіна - Болтон

Колишній радник президента Трампа з питань національної безпеки Джон Болтон у своїх мемуарах стверджує, що Трамп в приватному порядку скаржився на санкції та інші каральні заходи проти Росії, хоча публічно їх підтримував, передає Українська правда

За словами Болтона, Трамп постійно "бурчав і скаржився" на санкції, хоча на публіці їх пропагував. 

Після того, як США оголосили про перший раунд санкцій щодо Росії за отруєння колишнього російського шпигуна Сергєя Скрипаля і його дочки у Великій Британії, Трамп захотів скасувати покарання, бо вважав, що воно занадто жорстке стосовно президента Росії Владіміра Путіна, стверджує Болтон у книзі. 

 - Трамп велів Помпео зателефонувати Лаврову і сказати, що "якийсь бюрократ" опублікував санкції - дзвінок міг відбутися або ні, - пише Болтон.

Болтон також заявив, що Трамп не дав випустити заяву з критикою Росії у зв'язку з десятою річницею вторгнення РФ в Грузію.

Колишній радник з національної безпеки пише, що ці дії відображають те, наскільки Трампу було складно відокремити особисте ставлення від офіційних відносин. 

Читайте нас в Telegram


Читайте далее

Новости за сегодня

Статьи
 
На верх