Місцеві вибори без “сітки” від корпорації. Керівництво нацполіції області обіцяє запобігати порушенню законодавства

25.06.2020 · 09:28 · Просмотров - 1343

Керівник ГУНП в Запорізькій області Микола Лушпієнко і новий голова ЗОДА Віталій Боговін запевнили, що правоохоронці зроблять все необхідне, щоб порушень законодавства на місцевих виборах не було

Візит до Бердянська Віталій Боговін провів у супроводі керівника ГУНП в Запорізькій області Миколи Лушпієнка, очільника обласного СБУ Бориса Безрукого, прокурора Запорізької області Володимира Калюги. Враховуючи такий серйозний представницький склад правоохоронців, ми не могли не скористатись нагодою і не поставити запитання силовикам, чи готові вони реагувати на вже традиційну “сітку” від корпорації на місцевих виборах?

Спочатку на це питання давав відповідь Віталій Боговін, який саркастично відзначив про особисте знайомство з сумнівно відомою “сіткою” від “корпорації”. В першій частині відповіді очільник області натякав, що саме бердянці можуть зруйнувати своїм волевиявленням подібну схему, однак потім, все ж дав конкретну відповідь — правоохоронці пильно стежитимуть за порушеннями виборчого законодавства. Серйозність своїх слів Віталій Боговін акцентував, що раніше жодного разу всі керівники силових відомств області не приїздили до Бердянська разом з Головою ЗОДА.

Голова ГУНП в Запорізькій області Микола Лушпієнко закликав журналістів і громадських активістів допомагати поліцейським під час виборів, якщо стали свідками порушення законодавства — моментально реагувати, фіксувати і повідомляти правоохоронців.
Новости Бердянска
сегодня, 10 июля, пятница
вчера, 9 июля, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Виставка живопису Володимира Жаркова
Виставка живопису Володимира Жаркова

 26 Июня - 12 Июля

 Художественный музей (ул. Центральная (бывш. Карла Маркса), 29)

Космос - афиша с 9 по 15 июля
Космос - афиша с 9 по 15 июля

 09 - 15 Июля

 10:10 - 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 50 до 70 UAH

Блокбастер афиша с 9 по 15 июля
Блокбастер афиша с 9 по 15 июля

 09 - 15 Июля

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 70 UAH

Подробная афиша