ТВК не реєструє клонів. Відкрито кримінальне провадження

26.09.2020 · 10:02 · Просмотров - 2002

Продовження засідання ТВК від 24-го вересня виявилось куди більш продуктивним, хоча не обійшлось і без скандальних заяв.

З приводу претендів на реєстрацію в якості кандидатів на посаду міського голови - Сергія Барана, Андрія Баранова, Василя Баранова, на комісії знову розгорнулась дискусія.

Голова ТВК Інна Власова повідомила членів комісії, що за заявою Валерія Баранова відкрито кримінальне провадження за перешкоджання вільному волевиявленню громадян. Керуючись цим частина комісії проголосували проти реєстрації вищевказаних осіб, інші - утримались. Таким чином, два Баранових і Баран залишаються не зареєстрованими.

Один із претендентів - Сергій Баран завітав на засідання комісії і заявив, що його конституційні права порушуються: він реальна людина, громадянин України, належним чином заповнив і подав документи на реєстрацію себе в якості кандидата на посаду міського голови, а його не реєструють. Сергій Баран закликав надати йому рішення комісії, за яким йому або відмовлено в реєстрації, або, все ж таки, зареєстровано. З моменту подачі документів у ТВК є 5 днів на ухвалення рішення.

За виключенням окремих епізодів, подальша робота комісії була плідною. Зареєстровано списки політичних партій "Опозиційний блок", "Батьківщина", "Нова політика", "Європейська солідарність", "Слуга народу". В списках партії "Порядок" виявлено порушення гендерних квот, тому рішення з реєстрації цієї політичної сили, поки що, не прийнято.
Кандидатом на посаду міського голови зареєстровано Вікторію Галіціну.

Тэги: выборы 2020Новости Бердянска
сегодня, 20 октября, вторник
вчера, 19 октября, понедельник
18 октября, воскресенье

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Блокбастер афиша с 15 по 21 октября
Блокбастер афиша с 15 по 21 октября

 15 - 21 октября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 70 UAH

Космос Фильмакс - афиша с 15 по 21 октября
Космос Фильмакс - афиша с 15 по 21 октября

 15 - 21 октября

 10:10 - 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 UAH

Подробная афиша