За добу в Бердянську використовується 70 балонів кисню! Медики закликають штрафувати всіх за порушення маскового режиму

15.10.2020 · 14:39 · Просмотров - 4596

Міська комісія з ТЕБ та НС запровадила чергові карантинні обмеження, які раніше були затверджені Кабінетом міністрів. Головний лікар ТМО Дмитро Єгоров закликав містян адекватно оцінювати загрозу і дотримуватись маскового режиму.

Бердянськ залишається в жовтій карантинній зоні. Це означає, що забороняється проведення культурно-масових заходів з кількістю людей понад 30 осіб. В дитячих освітніх закладах оголошено канікули з ймовірністю подальшого переходу на дистанційне навчання. В професійно-технічних закладах і ВУЗах з 15-го жовтня по 15 листопада оголошено карантин.

Комісія з ТЕБ та НС доручила начальнику транспортного відділу звернутись до перевізників, щоб останні збільшили кількість транспортних засобів в години-пік або зменшили інтервали руху автобусів.

Головний лікар ТМО Дмитро Єгоров закликав представників влади і правоохоронних органів активізувати роботу з накладання штрафів за порушення маскового режиму в транспорті, на ринках, магазинах та в інших громадських місцях. Дмитро Єгоров підкреслив, що штрафувати необхідно саме пересічних мешканців, адже лише так можна буде добитись неухильного дотримання приписів МОЗу з приводу заходів індивідуальної безпеки.

Ситуацію з коронавірусом в Бердянську змушує медиків закликати відповідні служби до вжиття радикальних заходів. За словами Дмитра Єгорова на добу в лікарні використовується 70 балонів кисню! Фабрики не справляються з потоком замовлень, дефіцит спостерігається по всій країні. Тому подальше загострення ситуації з коронавірусом в місті ще більше ускладнить проблему надання кваліфікованої медичної допомоги.

Тэги: вірусНовости Бердянска
сегодня, 28 октября, среда
вчера, 27 октября, вторник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 22 по 28 октября
Космос Filmax афиша с 22 по 28 октября

 22 - 28 октября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 22 по 28 октября
Блокбастер - афиша с 22 по 28 октября

 22 - 28 октября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Календарь 2-го круга чемпионата Бердянска по футболу
Календарь 2-го круга чемпионата Бердянска по футболу

 14 сентября - 30 октября

 19:00

 Стадион "Энергия" (Мелитопольское шоссе, 27)

Кэшбек 100% в Спортландии
Кэшбек 100% в Спортландии

 10 - 30 октября

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Подробная афиша