ІІ тур виборів міського голови Бердянська (оновлено о 20:00)

22.11.2020 · 20:34 · Просмотров - 6791

В Бердянську стартував виборчий процес. Всі дільниці відкрились вчасно.

В Бердянську стартував виборчий процес. Всі дільниці відкрились вчасно.

Голова територіальної комісії Любов Зубицька в коментарі редакції повідомила, що виборчий процес в Бердянську стартував без порушень. Наразі функціонують всі 56 виборчих дільниць.

Нововведення нинішнього туру , яке відзначила редакція – подвійна перевірка представників засобів масової інформації, які працюють на виборчих дільницях. Окрім традиційної реєстрації на дільниці, особу журналіста посвідчують представники поліції. В бердянському відділку нововведення прокоментували запобіганням ймовірних провокацій зі сторони осіб, які мають посвідчення журналіста.

Станом на 10:00 явка виборців в Бердянську склала 14%.

Станом на 15:00. Інформація щодо голосування:
Явка - 25975

У процентному співвідношенні - 29,45%

Станом на 16:00 - явка 32,29% - 28939

Станом на 20:00 в Бердянську проголосували 34 591 бердянець. У відсотковому відношенні явка склала 39,21%.

За інформацією територіальної виборчої комісії, суттєвих порушень, які б могли вплинути на результати волевиявлення громадян, на момент закриття дільниць, зафіксовано не було.

За даними редакції, впродовж дня, поблизу виборчих дільниць виявляли людей, які фіксували явку виборців по прізвищам. Подекуди видавалась бюлетені без перевірки документів, які посвідчують особу. Ці та інші факти знайшли відображення у відповідних заявах до правоохоронних органів.

Очікується, що в твк найбільш дискусійними будуть питання відповідності виборчих бюлетенів та списків осіб, які через неспроможність пересуватися голосували на дому. Напередодні дня виборів, на одній з дільниць, було виявлено факт масової видачі типових довідок для голосування на дому. З даного приводу вже проводиться розслідування.
Новости Бердянска
сегодня, 18 июня, пятница
вчера, 17 июня, четверг
16 июня, среда

Все новости Бердянска

Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх