В Бердянську стартував бюджетний процес: в перший день зафіксовано нестачу коштів на 2021 рік

14.12.2020 · 14:04 · Просмотров - 2670

В перший день бюджетних слухань, міський голова Валерій Баранов та депутати розглянули потреби відділів культури та освіти. В обох напрямках в 2021-му році зафіксовано нестачу коштів

За інформацією начальника відділу культури Миколи Шостака в 2021-му році підпорядкований йому відділ потребує понад 55 мільйонів гривень, в той час як граничний обсяг фінансування культури в місті складає понад 46 мільйонів гривень. Таким чином, в наступному році дефіцит по відділу культури складатиме 9 мільйонів гривень.

Міський голова Валерій Баранов відзначив, що кошти міського бюджету – не єдине джерело фінансування. Тому відділу культури поставлено завдання знайти варіанти залучення грантових коштів.

Ще більш дефіцитним напрямком – є відділ освіти. Тут коштів не вистачає навіть для 100-відсоткового покриття заробітної платні вчителів. Прогнозується, що в наступному році нестача на виплату зарплати становитиме 19 мільйонів гривень. Крім того, не вирішеним залишається питання обладнання пожежної сигналізації в освітніх закладах. На ці потреби додатково необхідно ще 20 мільйонів гривень.

На завтра заплановано слухання програм фінансування житлово-комунального господарства.
Новости Бердянска
30 апреля, пятница

Все новости Бердянска

Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх